Wyniki 8 Lotu

UWAGA!!!
OTO WYNIKI LOTU 8 – „MISTRZOSTWA PASJI GOŁĘBIE 2015″

1. Kotarski-Prawdziuk – Oddział 0146 Pyskowice – 77,56 coef.
2. Podkówka M.-Zajączkowski W. – Oddział 0252 Kluczbork – 122,02 coef.
3. Szypa Zbigniew – Idczak Wojciech – Oddział 0347 Czeszów – 173,28 coef.
4. Cerski Mariusz – Oddział 0323 Grudziądz – 184,19 coef.
5. Kalicki A.- Pałucki B. – Oddział 0204 Wawrzeńczyce-Niepołomice – 218,61 coef.
6. Szewczyk-Libumski – Oddział 035 Bydgoszcz – 251,54 coef.
7. Cerski Sławomir – Oddział 0323 Grudziądz – 308,51 coef.
8. Lech Robert & Joanna – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 444,70 coef.
9. Tetkowski – Głąb – Oddział 065 Malbork – 448,65 coef.
10. Chrąchol W.-Piech J. – Oddział 0353 Trzebnica – 493,85 coef.
11. Lisowski-Kowalski – Oddział 0218 Góra-Wschowa – 507,9 coef.
12. Malek Joachim – Oddział 0146 Pyskowice – 549,79 coef.
13. Kurzawski Paweł i Łukasz – Oddział 0217 Kościan – 610,74 coef.
14. Benedykt Jan & Dorota – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 624,45 coef.
15. Struzik Stanisław & Jacek – Oddział 065 Malbork – 638,36 coef.
16. Cieśla Zbigniew – Oddział 0403 Nowe Brzesko – 751,80 coef.
17. Lipski Jan – Oddział 0479 Gniechowice – 791,17 coef.
18. Wojsa Fr. – Dudarewicz M. – Oddział 0268 Zawadzkie – 1051,01 coef.
19. Garda Stanisław – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 1248,09 coef.
20. Sobczyński Bronisław & Grzegorz – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 1304,99 coef.
21. Team Suffner – Oddział 0254 Krapkowice – 1308,09 coef.
22. Nierobiś Artur & Andrzej – Oddział 0146 Pyskowice – 1401,01 coef.
23. Jasiński Zbigniew – Oddział 0353 Trzebnica – 1437,09 coef.
24. Bula-Latacz – Oddział 0259 Moszna – / coef.
25. Jarnicki-Kosmala – Oddział 0459 Wrocław-Długołęka – / coef.
26. Kociuba Zbigniew – Oddział 0396 Chojnów – / coef.
27. Kostrój Mateusz & Roman – Oddział 0396 Chojnów – / coef.
28. Taciak Piotr – Oddział 096 Jarocin – / coef.
29. Stolarczyk Robert – Oddział 094 Wojcieszów – / coef.
30. Klimek Mirosław – Oddział 0350 Oława – / coef.
31. Pawłowski Ryszard – Oddział 0329 Dzierżoniów – / coef.
32. Kołodziej Marek & Maciej – Oddział 0395 Lubin – / coef.
33. Chęciński-Kochański – Oddział 0396 Chojnów – / coef.
34. Blecharz Leszek – Oddział 0396 Chojnów – / coef.
35. Ciesionik Przemysław & Michał – Oddział 0223 Łódź – / coef
36. Krasik Dariusz – Oddział 0350 Oława – / coef.

.

.

UWAGA!!!
KLASYFIKACJA PO LOCIE 8 – „MISTRZOSTWA PASJI GOŁĘBIE 2015″

1. Kalicki A.- Pałucki B. – Oddział 0204 Wawrzeńczyce-Niepołomice – 1842,51 coef. (8 loty zaliczone)
2. Cerski Mariusz – Oddział 0323 Grudziądz – 1969,25 coef. (8 loty zaliczone)
3. Szypa Zbigniew – Idczak Wojciech – Oddział 0347 Czeszów – 2101,46 coef. (8 loty zaliczone)
4. Struzik Stanisław & Jacek – Oddział 065 Malbork – 2163,96 coef. (8 loty zaliczone)
5. Podkówka M.-Zajączkowski W. – Oddział 0252 Kluczbork – 2269,52 coef. (8 loty zaliczone)
6. Wojsa Fr. – Dudarewicz M. – Oddział 0268 Zawadzkie – 2784,00 coef. (8 loty zaliczone)
7. Cerski Sławomir – Oddział 0323 Grudziądz – 2901,83 coef. (8 loty zaliczone)
8. Lech Robert & Joanna – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 3365,34 coef. (8 loty zaliczone)
9. Garda Stanisław – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 3444,56 coef. (8 loty zaliczone)
10. Chrąchol W.-Piech J. – Oddział 0353 Trzebnica – 3510,97 coef. (8 loty zaliczone)
11. Tetkowski – Głąb – Oddział 065 Malbork – 3518,49 coef. (8 loty zaliczone)
12. Cieśla Zbigniew – Oddział 0403 Nowe Brzesko – 3536,18 coef. (8 loty zaliczone)
13. Lisowski-Kowalski – Oddział 0218 Góra-Wschowa – 3979,97 coef. (8 loty zaliczone)
14. Kurzawski Paweł i Łukasz – Oddział 0217 Kościan – 4548,56 coef. (8 loty zaliczone)
15. Malek Joachim – Oddział 0146 Pyskowice – 4809,24 coef. (8 loty zaliczone)
16. Kotarski-Prawdziuk – Oddział 0146 Pyskowice – 4902,93 coef. (8 loty zaliczone)
17. Sobczyński Bronisław & Grzegorz – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 4983,38 coef. (8 loty zaliczone)
18. Benedykt Jan & Dorota – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 5629,24 coef. (8 loty zaliczone)
19. Lipski Jan – Oddział 0479 Gniechowice – 5729,63 coef. (8 loty zaliczone)
20. Nierobiś Artur & Andrzej – Oddział 0146 Pyskowice – 6294,17 coef. (8 loty zaliczone)
21. Szewczyk-Libumski – Oddział 035 Bydgoszcz – 6669,15 coef. (8 loty zaliczone)
22. Jasiński Zbigniew – Oddział 0353 Trzebnica – 7789,79 coef. (8 loty zaliczone)
23. Jarnicki-Kosmala – Oddział 0459 Wrocław-Długołęka – 1753,19 coef. (7 loty zaliczone)
24. Stolarczyk Robert – Oddział 094 Wojcieszów – 1774,80 coef. (7 loty zaliczone)
25. Pawłowski Ryszard – Oddział 0329 Dzierżoniów – 2595,02 coef. (7 loty zaliczone)
26. Klimek Mirosław – Oddział 0350 Oława – 2765,49 coef. (7 loty zaliczone)
27. Chęciński-Kochański – Oddział 0396 Chojnów – 2823,64 coef. (7 loty zaliczone)
28. Kołodziej Marek & Maciej – Oddział 0395 Lubin – 2841,96 coef. (7 loty zaliczone)
29. Taciak Piotr – Oddział 096 Jarocin – 3018,73 coef. (7 loty zaliczone)
30. Kociuba Zbigniew – Oddział 0396 Chojnów – 3051,57 coef. (7 loty zaliczone)
31. Blecharz Leszek – Oddział 0396 Chojnów – 3089,44 coef. (7 loty zaliczone)
32. Krasik Dariusz – Oddział 0350 Oława – 3606,23 coef. (7 loty zaliczone)
33. Team Suffner – Oddział 0254 Krapkowice – 3942,94 coef. (7 lot zaliczony)
34. Kostrój Mateusz & Roman – Oddział 0396 Chojnów – 4370,06 coef. (7 loty zaliczone)
35. Bula-Latacz – Oddział 0259 Moszna – 1836,20 coef. (4 lot zaliczony)
36. Ciesionik Przemysław & Michał – Oddział 0223 Łódź – 604,68 coef. (2 loty zaliczone)

poland_cup_mini

Zamknij
Translate »