Wyniki 9 Lotu

UWAGA!!!
OTO WYNIKI LOTU 9 – „MISTRZOSTWA PASJI GOŁĘBIE 2015″

1. Szypa Zbigniew – Idczak Wojciech – Oddział 0347 Czeszów – 20,08 coef.
2. Lech Robert & Joanna – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 36,45 coef.
3. Pawłowski Ryszard – Oddział 0329 Dzierżoniów – 41,23 coef.
4. Cerski Mariusz – Oddział 0323 Grudziądz – 50,60 coef.
5. Podkówka M.-Zajączkowski W. – Oddział 0252 Kluczbork – 62,17 coef.
6. Lipski Jan – Oddział 0479 Gniechowice – 86,13 coef.
7. Jarnicki-Kosmala – Oddział 0459 Wrocław-Długołęka – 113,72 coef.
8. Struzik Stanisław & Jacek – Oddział 065 Malbork – 115,92 coef.
9. Cieśla Zbigniew – Oddział 0403 Nowe Brzesko – 138,85 coef.
10. Lisowski-Kowalski – Oddział 0218 Góra-Wschowa – 143,51 coef.
11. Kurzawski Paweł i Łukasz – Oddział 0217 Kościan – 144,26 coef.
12. Nierobiś Artur & Andrzej – Oddział 0146 Pyskowice – 147,14 coef.
13. Tetkowski – Głąb – Oddział 065 Malbork – 150,19 coef.
14. Taciak Piotr – Oddział 096 Jarocin – 151,27 coef.
15. Kotarski-Prawdziuk – Oddział 0146 Pyskowice – 159,99 coef.
16. Kalicki A.- Pałucki B. – Oddział 0204 Wawrzeńczyce-Niepołomice – 176,00 coef.
17. Cerski Sławomir – Oddział 0323 Grudziądz – 181,72 coef.
18. Malek Joachim – Oddział 0146 Pyskowice – 185,71 coef.
19. Benedykt Jan & Dorota – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 223,81 coef.
20. Garda Stanisław – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 217,75 coef.
21. Sobczyński Bronisław & Grzegorz – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 224,70 coef.
22. Krasik Dariusz – Oddział 0350 Oława – 279,38 coef.
23. Jasiński Zbigniew – Oddział 0353 Trzebnica – 380,34 coef.
24. Chrąchol W.-Piech J. – Oddział 0353 Trzebnica – 389,32 coef.
25. Wojsa Fr. – Dudarewicz M. – Oddział 0268 Zawadzkie – 432,90 coef.
26. Klimek Mirosław – Oddział 0350 Oława – 506,92 coef.
27. Team Suffner – Oddział 0254 Krapkowice – 766,30 coef.
28. Bula-Latacz – Oddział 0259 Moszna – 788,94 coef.
29. Szewczyk-Libumski – Oddział 035 Bydgoszcz – 1767,26 coef.
30. Kociuba Zbigniew – Oddział 0396 Chojnów – / coef.
31. Kostrój Mateusz & Roman – Oddział 0396 Chojnów – / coef.
32. Stolarczyk Robert – Oddział 094 Wojcieszów – / coef.
33. Kołodziej Marek & Maciej – Oddział 0395 Lubin – / coef.
34. Chęciński-Kochański – Oddział 0396 Chojnów – / coef.
35. Blecharz Leszek – Oddział 0396 Chojnów – / coef.
36. Ciesionik Przemysław & Michał – Oddział 0223 Łódź – / coef

.

.

UWAGA!!!
KLASYFIKACJA PO LOCIE 9 – „MISTRZOSTWA PASJI GOŁĘBIE 2015″

1. Kalicki A.- Pałucki B. – Oddział 0204 Wawrzeńczyce-Niepołomice – 2018,51 coef. (9 loty zaliczone)
2. Cerski Mariusz – Oddział 0323 Grudziądz – 2019,85 coef. (9 loty zaliczone)
3. Szypa Zbigniew – Idczak Wojciech – Oddział 0347 Czeszów – 2121,54 coef. (9 loty zaliczone)
4. Struzik Stanisław & Jacek – Oddział 065 Malbork – 2279,88 coef. (9 loty zaliczone)
5. Podkówka M.-Zajączkowski W. – Oddział 0252 Kluczbork – 2331,69 coef. (9 loty zaliczone)
6. Cerski Sławomir – Oddział 0323 Grudziądz – 3083,55 coef. (9 loty zaliczone)
7. Wojsa Fr. – Dudarewicz M. – Oddział 0268 Zawadzkie – 3216,90 coef. (9 loty zaliczone)
8. Lech Robert & Joanna – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 3401,79 coef. (9 loty zaliczone)
9. Garda Stanisław – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 3662,31 coef. (9 loty zaliczone)
10. Tetkowski – Głąb – Oddział 065 Malbork – 3668,68 coef. (9 loty zaliczone)
11. Cieśla Zbigniew – Oddział 0403 Nowe Brzesko – 3675,03 coef. (9 loty zaliczone)
12. Chrąchol W.-Piech J. – Oddział 0353 Trzebnica – 3900,29 coef. (9 loty zaliczone)
13. Lisowski-Kowalski – Oddział 0218 Góra-Wschowa – 4123,48 coef. (9 loty zaliczone)
14. Kurzawski Paweł i Łukasz – Oddział 0217 Kościan – 4692,82 coef. (9 loty zaliczone)
15. Malek Joachim – Oddział 0146 Pyskowice – 4994,95 coef. (9 loty zaliczone)
16. Kotarski-Prawdziuk – Oddział 0146 Pyskowice – 5062,92 coef. (9 loty zaliczone)
17. Sobczyński Bronisław & Grzegorz – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 5208,08 coef. (9 loty zaliczone)
18. Lipski Jan – Oddział 0479 Gniechowice – 5815,76 coef. (9 loty zaliczone)
19. Benedykt Jan & Dorota – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 5853,05 coef. (9 loty zaliczone)
20. Nierobiś Artur & Andrzej – Oddział 0146 Pyskowice – 6441,31 coef. (9 loty zaliczone)
21. Jasiński Zbigniew – Oddział 0353 Trzebnica – 8170,13 coef. (9 loty zaliczone)
22. Szewczyk-Libumski – Oddział 035 Bydgoszcz – 8436,41 coef. (9 loty zaliczone)
23. Jarnicki-Kosmala – Oddział 0459 Wrocław-Długołęka – 1866,91 coef. (8 loty zaliczone)
24. Pawłowski Ryszard – Oddział 0329 Dzierżoniów – 2636,25 coef. (8 loty zaliczone)
25. Taciak Piotr – Oddział 096 Jarocin – 3170,00 coef. (8 loty zaliczone)
26. Klimek Mirosław – Oddział 0350 Oława – 3272,41 coef. (8 loty zaliczone)
27. Krasik Dariusz – Oddział 0350 Oława – 3885,61 coef. (8 loty zaliczone)
28. Team Suffner – Oddział 0254 Krapkowice – 4709,24 coef. (8 lot zaliczony)
29. Stolarczyk Robert – Oddział 094 Wojcieszów – 1774,80 coef. (7 loty zaliczone)
30. Chęciński-Kochański – Oddział 0396 Chojnów – 2823,64 coef. (7 loty zaliczone)
31. Kołodziej Marek & Maciej – Oddział 0395 Lubin – 2841,96 coef. (7 loty zaliczone)
32. Kociuba Zbigniew – Oddział 0396 Chojnów – 3051,57 coef. (7 loty zaliczone)
33. Blecharz Leszek – Oddział 0396 Chojnów – 3089,44 coef. (7 loty zaliczone)
34. Kostrój Mateusz & Roman – Oddział 0396 Chojnów – 4370,06 coef. (7 loty zaliczone)
35. Bula-Latacz – Oddział 0259 Moszna – 2625,14 coef. (5 lot zaliczony)
36. Ciesionik Przemysław & Michał – Oddział 0223 Łódź – 604,68 coef. (2 loty zaliczone)

Translate »