Wyniki Finałowego Lotu 10!!!

UWAGA!!!
OTO WYNIKI LOTU 10 – „MISTRZOSTWA PASJI GOŁĘBIE 2015″

1. Kalicki A.- Pałucki B. – Oddział 0204 Wawrzeńczyce-Niepołomice – 104,46 coef.
2. Cerski Mariusz – Oddział 0323 Grudziądz – 189,44 coef.
3. Kotarski-Prawdziuk – Oddział 0146 Pyskowice – 205,49 coef.
4. Team Suffner – Oddział 0254 Krapkowice – 287,49 coef.
5. Cerski Sławomir – Oddział 0323 Grudziądz – 341,61 coef.
6. Pawłowski Ryszard – Oddział 0329 Dzierżoniów – 490,22 coef.
7. Cieśla Zbigniew – Oddział 0403 Nowe Brzesko – 496,16 coef.
8. Wojsa Fr. – Dudarewicz M. – Oddział 0268 Zawadzkie – 526,58 coef.
9. Lisowski-Kowalski – Oddział 0218 Góra-Wschowa – 610,07 coef.
10. Tetkowski – Głąb – Oddział 065 Malbork – 663,74 coef.
11. Podkówka M.-Zajączkowski W. – Oddział 0252 Kluczbork – 668,84 coef.
12. Lech Robert & Joanna – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 696,00 coef.
13. Benedykt Jan & Dorota – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 796,01 coef.
14. Malek Joachim – Oddział 0146 Pyskowice – 806,83 coef.
15. Struzik Stanisław & Jacek – Oddział 065 Malbork – 813,7 coef.
16. Garda Stanisław – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 878,55 coef.
17. Taciak Piotr – Oddział 096 Jarocin – 905,19 coef.
18. Chrąchol W.-Piech J. – Oddział 0353 Trzebnica – 907,02 coef.
19. Sobczyński Bronisław & Grzegorz – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 1032,32 coef.
20. Kurzawski Paweł i Łukasz – Oddział 0217 Kościan – 1078,87 coef.
21. Bula-Latacz – Oddział 0259 Moszna – 1321,01 coef.
22. Kołodziej Marek & Maciej – Oddział 0395 Lubin – 1346,38 coef.
23. Szewczyk-Libumski – Oddział 035 Bydgoszcz – 1438,32 coef.
24. Jasiński Zbigniew – Oddział 0353 Trzebnica – 1448,75 coef.
25. Nierobiś Artur & Andrzej – Oddział 0146 Pyskowice – 1595,45 coef.
26. Stolarczyk Robert – Oddział 094 Wojcieszów – 1061,84 coef. + lot 10 – 560,78 = 1622,62 coef.
27. Lipski Jan – Oddział 0479 Gniechowice – 1668,89 coef.
28. Klimek Mirosław – Oddział 0350 Oława – 1806,55 coef.
29. Jarnicki-Kosmala – Oddział 0459 Wrocław-Długołęka – 1421,41 coef. + lot 10 – 630,32 = 2051,73 coef.
30. Blecharz Leszek – Oddział 0396 Chojnów – 1025,98 coef. + lot 10 – 1656,25 = 2682,23 coef.
31. Chęciński-Kochański – Oddział 0396 Chojnów – 1233,98 coef. + lot 10 – 1643,43 = 2877,41 coef.
32. Kociuba Zbigniew – Oddział 0396 Chojnów – 1854,39 coef. + lot 10 – 1899,34 = 3753,73 coef.
33. Kostrój Mateusz & Roman – Oddział 0396 Chojnów – / coef.
34. Szypa Zbigniew – Idczak Wojciech – Oddział 0347 Czeszów – / coef.
35. Ciesionik Przemysław & Michał – Oddział 0223 Łódź – / coef
36. Krasik Dariusz – Oddział 0350 Oława – / coef.

 

.

.

UWAGA!!!
KLASYFIKACJA PO LOCIE 10 – „MISTRZOSTWA PASJI GOŁĘBIE 2015″

Mistrz:Kalicki A.- Pałucki B. – Oddział 0204 Wawrzeńczyce-Niepołomice – 2122,97 coef. (10 loty zaliczone)
I V-ce Mistrz: Cerski Mariusz – Oddział 0323 Grudziądz – 2209,29 coef. (10 loty zaliczone)
II V-ce Mistrz: Podkówka M.-Zajączkowski W. – Oddział 0252 Kluczbork – 3000,53 coef. (10 loty zaliczone)
1 Przodownik: Struzik Stanisław & Jacek – Oddział 065 Malbork – 3093,58 coef. (10 loty zaliczone)
2 Przodownik: Cerski Sławomir – Oddział 0323 Grudziądz – 3425,16 coef. (10 loty zaliczone)
3 Przodownik: Wojsa Fr. – Dudarewicz M. – Oddział 0268 Zawadzkie – 3743,48 coef. (10 loty zaliczone)
4 Przodownik: Jarnicki-Kosmala – Oddział 0459 Wrocław-Długołęka – 3918,64 coef. (10 loty zaliczone)
5 Przodownik: Lech Robert & Joanna – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 4097,79 coef. (10 loty zaliczone)
6 Przodownik: Cieśla Zbigniew – Oddział 0403 Nowe Brzesko – 4171,19 coef. (10 loty zaliczone)
7 Przodownik: Tetkowski – Głąb – Oddział 065 Malbork – 4332,42 coef. (10 loty zaliczone)

8 Przodownik: Garda Stanisław – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 4540,86 coef. (10 loty zaliczone)
9Przodownik: Lisowski-Kowalski – Oddział 0218 Góra-Wschowa – 4733,55 coef. (10 loty zaliczone)
10Przodownik: Chrąchol W.-Piech J. – Oddział 0353 Trzebnica – 4807,31 coef. (10 loty zaliczone)
11 Przodownik: Kotarski-Prawdziuk – Oddział 0146 Pyskowice – 5268,41 coef. (10 loty zaliczone)
12 Przodownik: Kurzawski Paweł i Łukasz – Oddział 0217 Kościan – 5771,69 coef. (10 loty zaliczone)
13 Przodownik: Malek Joachim – Oddział 0146 Pyskowice – 5801,78 coef. (10 loty zaliczone)

14 Przodownik: Sobczyński Bronisław & Grzegorz – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 6240,40 coef. (10 loty zaliczone)
15 Przodownik: Benedykt Jan & Dorota – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 6649,06 coef. (10 loty zaliczone)
16 Przodownik: Lipski Jan – Oddział 0479 Gniechowice – 7484,65 coef. (10 loty zaliczone)
17 Przodownik: Nierobiś Artur & Andrzej – Oddział 0146 Pyskowice – 8036,76 coef. (10 loty zaliczone)
18 Przodownik: Jasiński Zbigniew – Oddział 0353 Trzebnica – 9618,88 coef. (10 loty zaliczone)
19 Przodownik: Szewczyk-Libumski – Oddział 035 Bydgoszcz – 9874,73 coef. (10 loty zaliczone)
20 Przodownik: Szypa Zbigniew – Idczak Wojciech – Oddział 0347 Czeszów – 2121,54 coef. (9 loty zaliczone)
21Przodownik: Pawłowski Ryszard – Oddział 0329 Dzierżoniów – 3126,47 coef. (9 loty zaliczone)
22 Przodownik: Stolarczyk Robert – Oddział 094 Wojcieszów – 3397,42 coef. (9 loty zaliczone)
23 Przodownik: Taciak Piotr – Oddział 096 Jarocin – 4075,19 coef. (9 loty zaliczone)
24 Przodownik: Team Suffner – Oddział 0254 Krapkowice – 4996,73 coef. (9 lot zaliczony)
25 Przodownik: Klimek Mirosław – Oddział 0350 Oława – 5078,96 coef. (9 loty zaliczone)
26 Przodownik: Chęciński-Kochański – Oddział 0396 Chojnów – 5701,05 coef. (9 loty zaliczone)
27 Przodownik: Blecharz Leszek – Oddział 0396 Chojnów – 5771,67 coef. (9 loty zaliczone)
28 Przodownik: Kociuba Zbigniew – Oddział 0396 Chojnów – 6805,30 coef. (9 loty zaliczone)
29 Przodownik: Krasik Dariusz – Oddział 0350 Oława – 3885,61 coef. (8 loty zaliczone)
30 Przodownik: Kołodziej Marek & Maciej – Oddział 0395 Lubin – 4188,34 coef. (8 loty zaliczone)
31 Przodownik: Kostrój Mateusz & Roman – Oddział 0396 Chojnów – 4370,06 coef. (7 loty zaliczone)
32 Przodownik: Bula-Latacz – Oddział 0259 Moszna – 3946,15 coef. (6 lot zaliczony)
33 Przodownik: Ciesionik Przemysław & Michał – Oddział 0223 Łódź – 604,68 coef. (2 loty zaliczone)

Gratulujemy Zwycięzcy oraz wszystkim uczestnikom 😉

Rozdanie nagród rzeczowych oraz pucharów i dyplomów odbędzie się podczas

Ogólnopolskiej Wystawy Gołębi Pocztowych która odbędzie się w styczniu 😉

poland_cup_mini

Zamknij
Translate »