Gurgul Kazimierz – Oddział 0314 Brzesko

Hodowla Gołębi Pocztowych
GURGUL KAZIMIERZ
ODDZIAŁ 0314 BRZESKO
TEL. 697-023-818 

OSIAGNIĘCIA:


SEZON 2009:

Oddział:
Mistrz kat. „A”
Mistrz kat. „B”
I v-ce Mistrz kat. „GMP”
I v-ce Mistrz Współzawodnictwo „Tradycyjne”
II v-ce Mistrz kat. „M”
I v-ce Mistrz Współzawodnictwo „Chempionów”
1 Lotnik kat. „B” – PL-0314-07-2615
II v-ce Mistrz Lotów Dalekodystansowych
Najlepszy Lotnik kat. „M” – PL-0314-06-6038
Najlepszy Lotnik Gołębi Młodych – PL-0314-09-601
IV Lotnik Współzawodnictwa „Tradycyjnego” – PL-0314-07-2638

Okręg:
II v-ce Mistrz kat. „A”
I Nagroda Standard Olimpijski Samce – PL-0314-07-2606
III Nagroda Klasa Dalekodystansowa Extra – PL-0314-06-6038
I Nagroda Standard Olimpijski Samce – PL-0314-06-6017
III Nagroda w Klasie Sport „D” – PL-0314-07-2615
IV Przodownik Współzawodnictwa za ostatnie 5 lat
VI Przodownik Współzawodnictwo „Tradycyjne Gołębie Dorosłe”
V Przodownik kat. „M”
IV Przodownik kat. „GMP”
VI Przodownik Współzawodnictwo „Tradycyjne Jubileuszowe”
II Lotnik Okręgu Kat. „M” – PL-0314-06-6038
I Przodownik Współzawodnictwo „Championów”
II Lotnik Okręgu kat. „B” – PL-0314-07-2615

Region IV Kraków:
XXXI Przodownik kat. „A”
XVII Przodownik kat. „GMP”


SEZON 2010:

Oddział:
Mistrz Współzawodnictwo „Tradycyjne””
II v-ce Mistrz kat. „B”


SEZON 2011:

Oddział:
Mistrz Współzawodnictwa „Puchar Jubileuszowy”
Mistrz Współzawodnictwa „Chempionów”
Mistrz kat. „GMP”
Mistrz kat. „B”
I v-ce Mistz kat. „C”
Mistrz kat. „M”
Mistrz 1 Ligii
I v-ce Mistrz Współzawodnictwa „Tradycyjnego”
I v-ce Mistrz „Trzech Roczniaków”
I Lotnik „GMP” – PL-0314-08-5
I Lotnik kat. „C” – PL-0314-08-5
I Lotnik Współzawodnictwa Tradycyjnego PL-0314-08-5
IV konk. z lotu Salzwedel 1 – PL-0314-08-5
V konk. z lotu Salzwedel 3 – PL-0314-08-5
II Lotnik kat. „B” – PL-0314-09-610
II Miejsce Najlepszej Serii zL lotu Salzwedel
IV Lotnik „GMP” – PL-0314-09-610
Najlepszy Roczny Gołąb Oddziału – PL-0314-10-3706
I Lotnik kat. „M” – PL-0314-09-665

Okręg:
I v-ce Mistrz kat. „M”
I Nagroda w Klasie Sport „H” za Standard – PL-0314-08-5
I Lotnik kat. „GMP” – PL-0314-08-5
I Nagroda w Klasie Sport „H” – PL-0314-08-5
IV Nagroda w Klasie Standard Olimpijski Samice – PL-0314-08-34
III Przodownik „Super Mistrzostwo za 5 lat”
IV Przodownik Współzawodnictwo „Tradycyjne”
I Przodownik kat. „GMP”
II Przodownik Współzawodnictwa „Chempionów”
IV Przodownik kat. „B”
II Lotnik kat. „C” – PL-0314-08-5
III Lotnik kat. „M” – PL-0314-09-665


SEZON 2012:

Oddział:
Mistrz kat. „GMP”
Mistrz Współzawodnictwo Chempionów
I v-ce Mistrz Współzawodnictwo Tradycyjne seria 7 z 50
I v-ce Mistrz Współzawodnictwo Prestiżowe seria 10 z całości
I v-ce Mistrz kat. „C”
II Lotnik kat. „A” – PL-0314-10-3732
I Lotnik „GMP” – PL-0314-10-3732
IV Lotnik Współzawodnictwa Tradycyjnego – PL-0314-10-3732
I Lotnik kat. „B” – PL-0314-08-5
1 m lot z miejscowości Helmstedt 3 – PL-0314-08-5

Okręg:
I v-ce Mistrz kat. „GMP”
I Przodownik kat. „C”
I Przodownik Współzawodnictwo Chempionów
VI Przodownik Współzawodnictwo Tradycyjne
III Przodownik Współzawodnictwo Super Mistrzostwo za 5 lat
VII Przodownik Współzawodnictwo Prestiżowe
VI Lotnik kat. „GMP”- PL-0314-10-3732
VII Lotnik kat. „GMP” – PL-0341-08-5
3 konk. lot z miejscowości Helmstedt 3 – PL-0314-08-5
I nagroda Sport Olimpijski kat. „M” – PL-0314-08-5
I nagroda Sport Olimpijski kat. „M” Standard – PL-0314-08-5
III nagroda Standard Olimpijski Samiczki – PL-0314-08-11


Sezon 2015:
V-ce mistrz oddziału Kat.  „M”
Mistrz Oddziału  gołębi młodych  „tradycyjne”
Mistrz Oddziału gołębi młodych  „coefficientowy”
Mistrz Oddziału gołębi młodych 10 z całości
I lotnik Oddziału
II lotnik Oddziału

Okręg
Mistrz Okręgu Tarnów we współzawodnictwie „coefficiontowym”


Sezon 2016:
Super Mistrz oddziału Brzesko dorosłe i młode
Mistrz Oddziału gołębi starych współzawodnictwo  „Tradycyjne”
Mistrz Oddziału gołębi starych współzawodnictwo „10 x Całość”
Mistrz  Oddziału gołębi starych współzawodnictwo „Championów”
Mistrz Oddziału gołębi „Roczniaki”
Mistrz Oddziału w lotach dalekodystansowych
Mistrz Oddziału gołębi starych współzawodnictwo „Prestiżowych”
Mistrz Oddziału Kat. „GMP”
Mistrz Oddziału Kat. „M”
Mistrz Oddziału  Kat. „B”
II V-ce Mistrz Oddziału Kat. „A”
II Lotnik Kat. „M”
I Lotnik Kat. „C”
I Lotnik Kat. „B”
II Lotnik Kat. „B”

Okręg Tarnów:
Mistrz Okręgu Tarnów we współzawodnictwie „tradycyjnym”
Mistrz Okręgu Kat. „GMP”
Mistrz  Okręgu Kat. „M”
II V-ce mistrz Okręgu Kat. „B”
II lotnik Okręgu Kat. „M”
III lotnik  Okręgu Kat.  „C”

Rejon IV:
7 Przodownik Kat. „M”
33 Przodownik Kat. „B”
28 Przodownik Kat. „GMP”
45 Przodownik Intermistrzostwo

Mistrzostwo Polski:
28 Przodownik Kat. „M”
77 Przodownik Kat. „GMP”

IMG_0222



WYBITNE GOŁĘBIE KAZIMIERZA GURGULA:

Translate »