Kamiński-Myszkowski-Nędza – Oddział 0156 Sosnowiec

Hodowla Gołębi Pocztowych
KAMIŃSKI – MYSZKOWSKI – NĘDZA
ODDZIAŁ 0156 SOSNOWIEC
TEL. 516-252-867
 

 

 

OSIAGNIĘCIA:


SEZON 2012:
Gołębie Dorosłe

Oddział:
Mistrz Oddziału Sosnowiec 50/8
I Vicemistrz Oddziału Sosnowiec 10 z całości

Kat. A Mistrz

Kat. B II Vicemistrz
Kat. C I Vicemistrz
Kat. D Mistrz
Kat. M I Przodownik

Mistrzostwo Olimpijskie Gołębi Rocznych – I Vicemistrz

Okręg Śląsk Wschód:

GMP I Przodownik
Mistrzostwo Dalekodystansowe – V Przodownik

Mistrzostwo Gołebi Rocznych – II Przodownik
Mistrzostwo Olimpijskie Gołębi Rocznych – II Przodownik

Kat. A IV Przodownik
Kat. B XIX Przodownik

Kat. C IV Przodownik

Kat. D III Vicemistrz

Najlepsze loty

29.04.2012 Wołczyn 115km (2686g) 73/41

1,2,3,6,8,10,12,14,24,26,28,41,42 itd.

06.05.2012 Kępno 138km (2589g) 69/48

1,3,5,5,7,8,9,10,17,18,20,26,28,32,35,39,44,46 itd.

20.05.2012 Nowy Tomyśl I 306km (2466g) 70/52

5,6,7,8,9,16,17,18,20,21,22,25,26,27,28,29,31,33,38,41,45,47 itd.

10.06.2012 Kamień Pomorski II 504km (1570g) 56/32

2,3,4,7,12,13,18,19,20,30,31,33,49 itd.

17.06.2012 Kamień Pomorski III 504km (1174g) 49/30

1,3,4,10,11,15,18,22,24,25,27,32,34,46 itd.

08.07.2012 Nowy Tomyśl IV 306km (1171g) 50/27

4,8,9,10,11,12,13,15,18,19,22,30,33,36,41,42,44 itd.

22.07.2012 Nowy Tomyśl V 306km (1136g) 42/35

3,4,5,5,15,17,20,34,35,36,37,40,41,42 itd.


SEZON 2011:
Gołębie Dorosłe

Oddział:
Mistrz Oddziału Sosnowiec 50/8

I Vicemistrz Oddziału Sosnowiec 10 z całości

Kat. A Mistrz

Kat. B I Vicemistrz

Kat. C I Vicemistrz

Kat. D I Vicemistrz

Kat. M Mistrz

Intermistrzostwo (DG1-Jura-Mysz-Sos-Zaw) – Mistrz

Okręg Śląsk Wschód:

GMP I Przodownik
Drużyna 10 gołębi z GMP I Vicemistrz

Mistrz Okręgu Daleki Dystans

Mistrz Okręgu Drużyna Rocznych

Kat. A I Przodownik

Kat. B VII Przodownik

Kat. C IV Przodownik

Kat. D II Vicemistrz

Kat. M I Vicemistrz


SEZON 2010:
Gołębie Dorosłe

Oddział:
II Przodownik Oddziału Sosnowiec 50/7

VII Przodownik Oddziału Sosnowiec 10 z całości

III Przodownik Oddziału Sosnowiec – 10-ciu najlepszych gołębi

Kat. A I Przodownik

Kat. B III Przodownik

Kat. C Mistrz

Kat. D II Vicemistrz

Okręg Śląsk Wschód:

Kat. B XIX Przodownik

Kat. C I Vicemistrz

Rejon IV:

Kat.C II Przodownik

Najlepsze loty:

29,05,2010 Magdeburg I 576km (1947g) 52/28

1,5,6,8,9,10,19,20,39,39,40 itd.

06,06,2010 Magdeburg II 576km (1786g) 43/19

2,3,24,27,28,33,52 itd.

20,06,2010 Magdeburg III 576km (1335g) 34/23

1,2,4,6,7,40,41,49 itd.

Gołębie Młode

Oddział:

I Vicemistrz Oddziału Sosnowiec 50/7

II Vicemistrz Oddziału Sosnowiec 10 z całości


SEZON 2009:
Gołębie Dorosłe

Oddział:
I Vicemistrz Oddziału Sosnowiec 50/7

IV miejsce w Oddziele Sosnowiec 10 z całosci

I Vicemistrz w Oddziele Sosnowiec w klasyfikacji 10-ciu najlepszych gołębi

Zespół Kabinowy Sosnowiec-Myszków – II miejsce


SEZON 2008:
Gołębie dorosłe

Oddział:

Mistrz Punktowy Oddziału Sosnowiec (w systemie 50/7 i 10 z całości)

Mistrz Punktowy Oddziału Sosnowiec – 10-ciu najlepszych gołębi

Najlepsze loty:

06,06,2008 Malchin II 582km (1308g) 45/21

1,4,5,8,13,19,23,29,37,49 itd.

28,06,2008 Malchin IV 582km (1003g) 44/33

4,5,6,7,9,10,11,12,13,18,20,21,22,23 itd.

20,07,2008 Słubice 393km (1085g) 28/22

7,8,9,10,11,12,17,23,40,47 itd.



WYBITNE GOŁĘBIE Z TEJ HODOWLI:

Translate »