Kołodziej Krzysztof – Oddział 0231 Limanowa

Hodowla Gołębi Pocztowych
KOŁODZIEJ KRZYSZTOF
ODDZIAŁ 0231 LIMANOWA
TEL. 660-682-876 

OSIAGNIĘCIA:


SEZON 2008:

I – Przodownik Sekcji Ujanowice
I V-ce Mistrz Oddział Limanowa
I V-ce Mistrz kat. „B” Sekcja Ujanowice
II V-ce Mistrz kat. „B” Oddział Limanowa
III – Przodownik kat. „M” Limanowa
III – Przodownik kat. „GMP”
XIII – Przodownik Okręgu Nowy Sącz kat. „B”
XVII – Przodownik Okręgu Nowy Sącz kat. „M”
XIX – Przodownik Okręgu Nowy Sącz kat. „GMP”
I Lotnik – Samczyk Roczny Oddział Limanowa 11 konk.
IV Lotnik – Samiczka Roczna Oddział Limanowa 11 konk.
V Lotnik – Samczyk Roczny Oddział Limanowa 11 konk.
III Lotnik – Samiczka Oddział Limanowa 13 konk.
VI Lotnik – Samczyk Oddział Limanowa 13 konk.
VI Lotniczki Okręgu Nowy Sącz 13 konk. pokonała 5683k/km
VIII Lotnika Okręgu Nowy Sącz kat. „samczyki roczne” 11 konk. pokonał 3990k/km
2 – nagrody Okręgu Nowy Sącz za zdobycie na liście rejonowej Oddziałów: Gołkowice, Krynica, Limanowa, Nowy Sącz, Nowy Sącz-2 z lotu Hamburg II – 843km


SEZON 2009:

II V-ce Mistrz Oddziału Limanowa w lotach gołębi dorosłych
I V-ce Mistrz oddziału Limanowa kat. „B” – 408,63 coef.
I V-ce Mistrz Oddziału Limanowa kat. „M” – 123,51 coef.
XII Przodownik Oddziału Limanowa w lotach gołębi młodych
II Lotniczka Oddziału Limanowa 11 konk. – 4933,33 kkm.
V Lotnik Oddziału Limanowa 11 konk. – 4177,09 kkm.
I Nagroda z lotu Rostock I – 747, 470km.
I Trójka Rostock I
I V-ce Mistrz Sekcji Ujanowice w lotach dorosłych
Mistrz Sekcji kat. „B”
I V-ce Mistrz Sekcji kat. Maraton
II Przodownik Sekcji gołębi młodych
I Nagroda z lotu Rostock I – 751,810 km
Wygrany lot Rostock I
I Nagroda Sekcji Ujanowice – Lot Szczęścia- Westerplatte
II Lot z Nagrodami Gołębi Młodych Westerplatte 2009 – 21 nagroda
12 – Przodownik Okręgu Nowy Sącz kat. „B”
1 – Przodownik Okręgu Nowy Sącz kat. „M


SEZON 2010:

I V-ce Mistrz Oddziału Limanowa
II V-ce Mistrz Oddziału Limanowa kat „A”
II V-ce Mistrz Oddziału Limanowa kat „B”
I Lotniczka oddziału 13 wkładań – 13 konk. 5147 kkm
IV Lotniczka Oddziału Limanowa 12 konk. – 4400 kkm
Rostock I 747,470km Pozycja 5,6,8 itd.
Rostock II 747,470km Pozycja 2,6 itd.
8 Nagroda z Rejnu II – Rostock III
VIII Przodownik Oddziału Limanowa w Lotach Gołębi Młodych

2 – Lotniczka Okręgu w kat. „samice dorosłe”
7 – Lotniczka Okręgu w kat.”samice dorosłe”
15 – Przodownik Okręgu kat.”C”

Okręgowa Wystawa Gołębi Pocztowych Waksmund – 2010
I – nagroda w klasie standard „Lotnik – 2010” – samiczki uzyskała ocenę 91,75 pkt.

Okręgowa Wystawa Gołębi Pocztowych Waksmund – 2010
II – nagroda w klasie „Sport – Wyczyn” – uzyskał 9468,98 kkm.
Reprezentant na wystawe Ogólnopolską Sosnowiec 2010

XXXV Konkurs im. Eugeniusza Szula Redakcji „Hodowcy”:
Samiczki dorosłe poz.50
Samiczki dorosłe poz. 143


SEZON 2011:

I Przodownik Oddziału Limanowa w lotach gołębi starych
I V-ce Mistrz Oddziału Limanowa Kat. C w lotach gołębi starych 138,97 coef.
II Przodownik Oddziału Limanowa Kat. GMP w lotach gołębi starych 1362,67 pkt.
I Lotnik Oddziału Limanowa w lotach gołębi dorosłych 13 konk., 577,34 pkt, 5505,02 kkm
III Lotnik Oddziału Limanowa w lotach gołębi dorosłych 12 konk; 538,74 pkt; 5136,76 kkm.
V Nagroda z lotu Rostock II w lotach gołębi starych
VI Nagroda z lotu Rostock II w lotach gołębi starych

II V-ce Mistrz Sekcji Ujanowice w lotach gołębi starych
I Przodownik Sekcji Ujanowice Kat. A w lotach gołębi starych
II Przodownik Sekcji Ujanowice Kat. B w lotach gołębi starych
I V-ce Mistrz Sekcji Ujanowice Kat. C w lotach gołębi starych
II V-ce Mistrz Sekcji Ujanowice Kat. GMP w lotach gołębi starych
VI Przodownik Sekcji Ujanowice – Klasyfikacja specjalna – gołębie roczne
I Lotnik Sekcji Ujanowice w lotach gołębi starych 12 konk; 550,30 pkt; 5295,08 kkm
IV Lotnik Sekcji Ujanowice w lotach gołębi starych 11 konk; 458,94 pkt; 4389,29 kkm
IV Lotnik Roczny Sekcji Ujanowice w lotach gołębi starych 8 konk; 280,79 pkt; 2937,92 kkm
I Nagroda z lotu Rostock II
II Nagroda z lotu Rostock II
III Przodownik Sekcji Ujanowice w lotach gołębi młodych
II Przodownik Sekcji Ujanowice Kat. A w lotach gołębi młodych
III Przodownik Sekcji Ujanowice – Klasyfikacja Olimpijska

III Przodownik Okręgu Kat. C w lotach gołębi dorosłych 138,97 coef
I Lotnik Okręgu w kat. „samce dorosłe” 13 konk; 5505,02 kkm
VII Lotnik Okręgu w kat. „samce dorosłe” 12 konk; 5136,76 kkm

Wystawa Gołębi Pocztowych PZHGP Okrę Nowy Sącz Beskid Sądecki 2011
– II Nagroda w klasie „Sport Wyczyn” uyzskujc 10 040,67 kkm
– Reprezentant na Wystawe Ogólnopolską Sosnowiec 2011

Wystawa Gołębi Pocztowych PZHGP Okrę Nowy Sącz Beskid Sądecki 2011
– V Nagroda w klasie „Standard Olimpijski 1.0” uzyskując 92,25 pkt
– Reprezentant na Wystawe Ogólnopolską Sosnowiec 2011

Wystawa Gołębi Pocztowych PZHGP Okrę Nowy Sącz Beskid Sądecki 2011
– II Nagroda w klasie „Standard Wyczyn 1.0” uzyskując 92,25 pkt

Wystawa Gołębi Pocztowych PZHGP Okrę Nowy Sącz Beskid Sądecki 2011
– VI Nagroda w klasie „Standard Wyczyn 1.0” uzyskując 92,00 pkt

Wystawa Gołębi Pocztowych PZHGP Okrę Nowy Sącz Beskid Sądecki 2011
– III Nagroda w klasie „Lotnik 2011 – 1.0” uzyskując 5136,76 kkm


SEZON 2012:


I Przodownik Oddziału Limanowa w lotach gołębi starych uzyskując 4597,50 pkt.

Mistrz Oddziału Limanowa Kat. „M” w lotach gołębi starych uzyskując 160,54 coeff.

I gołąb Rostock II

II gołąb Rostock III

III gołąb Rostock III

IV gołąb Rostock III

1 V – ce Mistrz We Współzawodnictwie Tradycyjnym uzyskał 97 konk. 4501.66 pkt. Sekcja Ujanowice

1 V – ce Mistrz w Kategorii „B” uzyskał 16 konk. 441.22 coeff.

Mistrz w Kategorii „M” uzyskał 6 konk. 160.54 coeff.

I Nagroda z lotu Rostock II

IV Nagroda z lotu Rostock II

II Nagroda z lotu Rostock III

III Nagroda z lotu Rostock III

IV Nagroda z lotu Rostock III

Pierwsza SERIA ROSTOCK II uzyskał 5 konk. 429.92 pkt.

I Przodownik We Współzawodnictwie Tradycyjnym Gołębi Młodych uzyskał 27 konk. 645.34 pkt.

2 V – ce MISTRZ We Współzawodnictwie Według Coefficjentu w Lotach Gołębi Młodych uzyskał 15 konk. 1143.19 coef.

5 Przodownik Okręgu Kat. „M” uzyskująć 160.54 coef.

40 Przedownik Kat. „M” Rejon IV

13 Nagroda w klasie Olimpijski Standard na wystawie Łącko

2 Nagroda za Standard – Samice w klasie Okręgowej Standard Dorosłe Łącko

3 Nagroda za Standard Młode w klasie Okręgowej Łącko


SEZON 2013:


Sekcja Ujanowice:
Mistrz Gołębi Młodych
Super Mistrz – Gołębie Dorosłe + Młode
Mistrz kat. GMP
Mistrz kat. Typowane 10 Gołębi – 78 konk.
1 V-ce Mistrz Gołębi Rocznych
Mistrz Kat. „A”
Mistrz Kat. „C”
1 V-ce Mistrz Kat. „B”
1 V-ce Mistrz Gołębi Dorosłych
I Przodownik Kat. „M”
4x pierwsza seria z lotów Sekcji Ujanowice
9x drugia seria z lotów Sekcji Ujanowice

Lotniki:
II i III Samica Sekcji Ujanowice
III Samiec Sekcji Ujanowice
III Młody Lotnik Sekcji Ujanowice
Kolejność Lotników w Sekcji: 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 17, 18… itd.

Oddział Limanowa:
Mistrz kat. Typowane 10 gołębi – 78 konk.
Mistrz Kategorii „C”
1 V-ce Mistrz GMP
2 V-ce Mistrz Gołębi Rocznych
I Przodownik Gołębi Dorosłych
V Przodownik Kat. „A”
III Przodownik Kat. „B”
IV Przodownik Kat. „M”
3 x druga seria z lotów w Oddziele Limanowa
4x trzecia seria z lotów w Oddziele Limanowa

Lotniki:
4 Lotnik Oddziału
6 Lotnik Oddziału

Okręg Nowy Sącz:
V Przodownik kat. Typowane 10 Gołębi – 78. konk
VII Przodownik GMP
VII Przodownik Kat. „C”

Region IV Kraków:
26 Przodownik kat. „C”
30 Przodownik kat. „GMP”
18 Przodownik kat. „Zespół Lotników 2013 Region IV Kraków „

Mistrzostwa Polski:
183 Przodownik kat. „GMP” – 1393,64 coef.


SEZON 2014:


Sekcja Ujanowice:
Mistrz w lotach Gołębi Dorosłych uzyskując 5179,84pkt
Super Mistrz w Współzawodnictwie Tradycyjnym stare i młode
Mistrz w mistrzostwie Generalnym uzyskując 2398,43 coeff.
II v-ce Mistrz w lotach gołębi Rocznych uzyskując 50konk. – 2175,43pkt
Mistrz we Współzawodnictwie REGIONU – 4 DRUŻYNA 10 LOTNIKÓW – 62 konk. 3476,00 pkt
I v-ce Mistrz w Kategorii „A” – 20 konk.
II v-ce Mistrz w Kategorii „B” – 16 konk.
I v-ce Mistrz w Kategorii „C” – 9 konk.
Pierwsza Seria z lotu PEINE 1.
Wygrany Lot Peine 1.- uzyskując 364,58pkt
I Przodownik w lotach Gołębi Młodych uzyskując 900,89pkt

Lotniki:
Najlepszy Lotnik – PL-0231-11-2226
II Lotnik – PL-OL-11-319822
II Lotniczka – PL-0231-11-2220
III Lotniczka – PL-0231-12-3456
III Lotnika Młodego DV-9763-14-807

Oddział Limanowa:
II v-ce Mistrz Oddziału Limanowa w lotach gołębi Dorosłych uzyskując 5205,20pkt
II Przodownik Oddziału Limanowa Kat. „GMP”
II Przodownik Oddziału Limanowa Kat. „A”

Okręg Nowy Sącz:
19 przodownik „GMP”
WGGIEWONT – 4 miejsce z lotu Oława 245km – PL231-14-3579



PARA ROZPŁODOWA NR.1 – GŁÓWNA PARA ROZPŁODOWA GOŁĘBI K. KOŁODZIEJA:


PARA ROZPŁODOWA NR.2:


RODOWOD DV-09231-09-97


PARA ROZPŁODOWA NR.3:


PARA ROZPŁODOWA NR.4:


PARA ROZPŁODOWA NR.5:


RODOWOD PL-0229-12-3330


PARA ROZPŁODOWA NR.6:


PARA ROZPŁODOWA NR.7:


PARA ROZPŁODOWA NR.8:


POZOSTAŁE GOŁĘBIE ROZPŁODOWE:


RODOWOD DV-0604-09-466


LOTNIKI:


Translate »