Czerniak Ireneusz – Oddział 0108 Bukowno

Hodowla Gołębi Pocztowych:

CZERNIAK IRENEUSZ
ODDZIAŁ 0108 BUKOWNO
TEL: 661-916-814


OSIĄGNIĘCIA:


Dorosłe 2017:

Oddział
5x 1 konk, 4 x 2  konk, 4 x 3 konk.
Mistrzostwo z 10/50G – Mistrz
Mistrzostwo z całości – Mistrz
Mistrzostwo Roczne – Mistrz
Super Mistrz ( dorosłe + młode ) – Super Mistrz
Intermistrzostwo – Mistrz 742,016 coef.
GMP – Mistrz 1829,76 pkt.
Kat A – II vice Mistrz
Kat B – Mistrz 153,02 coef
Kat C – I Vice Mistrz
Kat M – Mistrz
Lot o puchar Burmistrza miasta Bukowno Mirosława Gajdziszewskiego – 1 i 3 miejsce

Lotniki OGÓŁEM
1-11/13, 3-11/13, 9, 10, 12,19, 20, 21, 25, 26, 31, 33, 37, 38, 39, (32szt w 100oddziału)

Lotniki roczne ogółem 2-7/11 (1 samiec), 3-7/11, 4, 5, 6,9 itd.
Lotniki kat.GMP  2,5,7,10,13…
Lotniki kat.A  4,9,12…
Lotniki kat.B  1-8,20 coef,  4,6,9,14,15,16,20,23,24,25,27,30…
Lotniki kat.C  1 -6,72 coef,  5,7,1011,13,14,15,16,17,24,26,28,29…
Lotniki kat.M  3,5,8…
Lotniki kat.H 1,3,4,7,8,12,13,15…

Rejon Wolbrom – ( oddz. Bukowno, Olkusz, Wollbrom )
3 x 1 kon  1-6124 szt./312,780km, 1-4980 szt./545,570km, 1-13427 szt./545,570km
2 x 2 kon  2-3706 szt./545,570km, 2-3427 szt./545,570km
1 x 3 konk 3-3706 szt./545,570km
Mistrzostwo seria z 7/50 GMP ( Maratony 5/10 Bruksela 5/3) – II Przodownik

 Okręg Sląsk Wschód
Najlepsze konkursy loty okręgowe 11-18878szt 545,570km, 15-14286szt 545,570km, 25-14286szt 545,570km,
GMP – 8 Przodownik
Kat B – 1 Przodownik – 153,02 coef
Kat C – 21 Przodownik
Intermistrzostwo – 5 Przodownik
Kategoria Mistrzostwo Okręgowe Daleki Dystans 5/10 3/5 – 23 Przodownik
Kategoria Mistrzostwo Okręgowe Szybkościowe Daleki Dystans 10,7,3 / z całości – 22 Przodownik
7 lotnik – Loty Okręgowe  ( ilość gołębi na 1 locie okręgowym – 18.878szt )

Region III Śląsk
GMP – 23 Przodownik
Kat.B Mistrzostw Polski – 4 Przodownik – 153,02 coef
Intermistrzostwo – 14 Przodownik

Mistrzostwa Polski
GMP – 261 Przodownik
Kat.B Mistrzostw Polski – 59 Przodownik – 153,02 coef

 


 Dorosłe 2016:

Oddział ( 2drużyny)
Mistrzostwo z 10/50G – I Vice Mistrz, III Przodownik
Mistrzostwo z całości – II Vice Mistrz, VI Przodownik
Mistrzostwo Roczne – Mistrz, IV Przodownik
GMP – II Vice Mistrz
Kat A – Mistrz
Kat B – Mistrz
Kat C – I Vice Mistrz
Kat D – I Vice Mistrz
Intermistrzostwo – II Vice Mistrz

Lotniki OGÓŁEM
1-15/15, 4-15/12, 5-15/11, 6-15/11, 17,18,24,33,38,42,47, itd (21 w 100 oddz.)
Lotniki ROCZNE
1-12/10, 3,4,8,11,12,15,18,21,26,29,46,49
Lotniki GMP
1-524.73,2-496.30,3-458.71
Lotniki kat.A – 2,5,6,
Lotniki kat.B – 1,3,4,5,
Lotniki kat.C – 5,7,8,
Lotniki kat.M – 11,13,15,
Lotniki kat.H – 2,3,4,

Rejon Wolbrom – ( oddz. Bukowno, Olkusz, Wollbrom ) (2drużyny)
Mistrzostwo seria z 50 GMP ( Maratony 5 z 10 ) – VII Przodownik, XXX Przodownik
Mistrzostwo seria z całego – X Przodownik, XXXI Przodownik

Okręg ( 2drużyny)
Kat A – Mistrzostw Polski 17 Przodownik
Kat B – Mistrzostw Polski 15 Przodownik
Kat C – Mistrzostw Polski 26 Przodownik
Kat D – Mistrzostw Polski 25 Przodownik
Kategoria Daleki Dystans 5 z całości – 23 Przodownik

Lotniki
1 Lotnik Okręgu 15/15 6420.61 Kkm 1130.12 Coef.

Wystawa Okręgowa 2016
4 szt do Reprezentacji Okręgu na 67Ogolnopolską Wystawę Gołębi Pocztowych
Olimpijska Sport “W” – 2 miejsce , 56 miejsce w Polsce ( z roku 24 w Polsce )
Olimpijska Sport “G” – 3 miejsce , 69 miejsce w Polsce
Olimpijska Sport “H’ – 3 miejsce , 106 miejsce w Polsce
Olimpijska Standard Młode 1/0 – 2 miejsce 92,000


Dorosłe 2015:
( wyniki bez lotnu nr 4. co wplyneło na dalsze wyniki Awaria Zegara )

Mistrzostwo z 10/50G – II Przodownik
Mistrzostwo typowane 10/5 – II Przodownik
Mistrzostwo Roczne – I Przodownik
GMP – II Vice Mistrz
Kat M – II Vice Mistrz


Dorosłe – 2014 ( 2 drużyny)

Oddział
Mistrzostwo z 10/50G – II Vice Mistrz, V Przodownik
Mistrzostwo typowane z całości 10/5 – II Vice Mistrz, III Przodownik
Mistrzostwo Roczne – III Przodownik, VII Przodownik
GMP – I Vice Mistrz
Kat C – II Vice Mistrz
Kat M – II Vice Mistrz
4×1 ( 3×1 na rejon ), 1×2 , 1×3  konurs

Lotnik Oddziału Ogółem
1 – 14/14konk;
5 – 11konk;
11;14;16 itd
Lotniki GMP – 1;4;8;

Rejon
Mistrzostwo rejonowe seria 7 z 50 G – II Przodownik

Okręg Śląsk Wschód
GMP – 14 Przodownik
Kat C – 27 Przodownik
Wystawa Okregowa 2014
1 szt do Reprezentacji Okręgu na 65 Ogolnopolską Wystawę Gołębi Pocztowych
Olimpijska Sport C – 2 miejsce


Dorosłe – 2013

Oddział (2 drużyny )
Mistrzostwo z 10/50G – I Vice Mistrz, VII Przodownik
Mistrzostwo typowane z całości 10/20 – I Vice Mistrz, VIII Przodownik
Mistrzostwo Roczne – III Przodownik
GMP – I Vice Mistrz
Kat B – Mistrz
Kat M – Mistrz 3 x I konkurs
Kat D – I Vice Mistrz
3×1 , 2×2 konkurs

Lotnik Oddziału Ogółem
1-14/12kon,2-14/12kon,8,11 itd
Lotniki GMP
1-354.23, 5-3468.88
Loniki Roczne – 6,7,13,15,
Lotniki kat B – 4,7,11,12,13,16,21,29,31,32,35,45,46,48,
Lotniki kat C – 1,7,9,13,14,20,29,36,41,42,45,50,
Lotniki kat M – 1 2,39 coeffic, 4,5,6,
Lotniki kat H – 4,6,7,12,13,15,22,31,32,38,40,

Rejon
Mistrzostwo rejonowe seria 7 z 50 G – III Przodownik

Okręg Śląsk Wschód
GMP Mistrzostw Polski – 18 Przodownik
Kat B Mistrzostw Polski – 8 Przodownik
Kat M Mistrzostw Polski – 9 Przodownik
Kat D Mistrzostw Polski – 26 Przodownik
4 lotnik kat C 5,33 coeffic.
2 lotnik kat M 2,39 coeffic.

Region III – Śląsk
GMP Mistrzostw Polski- 60 Przodownik
Kat B Mistrzostw Polski – 44 Przodownik
Kat M Mistrzostw Polski- 20 Przodownik

Mistrzostwo Polski
GMP – 265 Przodownik

Młode – 2013
Oddział
Mistrzostwo seria z 7/40G – I Przodownik
Mistrzostwo szybkościowe z całego – II Vice Mistrz
Mistrzostwo typowane z całego 20/10 – I Vice Mistrz
III lotnik Oddziału

Rejon
Mistrzostwo rejonowe seria 7/40G – XII Przodownik


Dorosłe 2012

Oddział:
Mistrzostwo z 10/50G – II Vice Mistrz
Mistrzostwo seria z calosci – II-Vice Mistrz
Mistrzostwo Roczne – I Przodownik
GMP – I Vice Mistrz
Kat. C – II Vice Mistrz
Mistrzostwo Gołębi Olimpijskich – II Vice Mistrz
Lotniki Oddziału Ogółem – 8,15,28,
Lotniki kat B – 13,25,
Lotniki kat C – 7,21,22,
Lotniki kat M – 5,16,19,20,21,27,
Lotniki Roczne – 20,21,26,
Lotniki kat H – 4,
Lotniki Olimpijskie – 8,9,14,24,30,
Lotniki GMP – 12,15,19,20,

Rejon
Mistrzostwo Rejonowe – VII-przodownik 


RODOWOD DV-06685-09-849
RODOWOD PL-0108-10-2225
KARTA PL-0108-15-31
DYPLOM PL-0108-15-31
DYPLOM2 PL-0108-15-31
DYPLOM3 PL-0108-15-31
RODOWOD PL-0108-16-3775
RODOWOD NL-14-1194945 RODOWOD PL-07-15-9373 RODOWOD PL-07-15-9375
RODOWOD PL-087-13(14)-1889 RODOWOD PL-087-16-10581 RODOWOD MATKI PL-0108-10-2206
RODOWOD OJCA PL-0108-10-2206
KARTA PL-0108-10-2206
KARTA2 PL-0108-10-2206
DYPLOM PL-0108-10-2206
DYPLOM2 PL-0108-10-2206
DYPLOM3 PL-0108-10-2206
DYPLOM4 PL-0108-10-2206
DYPLOM5 PL-0108-10-2206
DYPLOM6 PL-0108-10-2206
DYPLOM PL-0108-10-2767
DYPLOM PL-0108-12-177
DYPLOM2 PL-0108-12-177
RODOWOD PL-0108-15-6
RODOWOD PL-0126-11-4074
RODOWOD BABCI PL-0126-11-4074
RODOWOD DZIADKA PL-0126-11-4074
RODOWOD PL-0167-16-385 RODOWOD PL-0207-09-9961
RODOWOD PL-0353-11-8035 RODOWOD PL-0395-16-1233 RODOWOD PL-0395-16-1286
RODOWOD PL-0395-16-10469 RODOWOD PL-0444-16-737 RODOWOD PL-0446-14-10045
Translate »