Wyniki 1 Lotu

UWAGA!!!
OTO WYNIKI LOTU 1 – “MISTRZOSTWA PASJI GOŁĘBIE 2015”
1. Kurzawski Paweł i Łukasz – Oddział 0217 Kościan – 43,40 coef.
2. Cerski Mariusz – Oddział 0323 Grudziądz – 54,83 coef.
3. Struzik Stanisław & Jacek – Oddział 065 Malbork – 55,28 coef.
4. Wojsa Fr. – Dudarewicz M. – Oddział 0268 Zawadzkie – 91,80 coef.
5. Garda Stanisław – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 94,31 coef.
6. Szypa Zbigniew – Idczak Wojciech – Oddział 0347 Czeszów – 98,14 coef.
7. Kołodziej Marek & Maciej – Oddział 0395 Lubin – 118,81 coef.
8. Jarnicki-Kosmala – Oddział 0459 Wrocław-Długołęka – 121,56 coef.
9. Kotarski-Prawdziuk – Oddział 0146 Pyskowice – 158,99 coef.
10. Sobczyński Bronisław & Grzegorz – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 202,67 coef.
11. Kostrój Mateusz & Roman – Oddział 0396 Chojnów – 207,32 coef.
12. Cieśla Zbigniew – Oddział 0403 Nowe Brzesko – 208,33 coef.
13. Cerski Sławomir – Oddział 0323 Grudziądz – 226,20 coef.
14. Tetkowski – Głąb – Oddział 065 Malbork – 229,60 coef.
15. Kalicki A.- Pałucki B. – Oddział 0204 Wawrzeńczyce-Niepołomice – 237,64 coef.
16. Klimek Mirosław – Oddział 0350 Oława – 244,49 coef.
17. Lisowski-Kowalski – Oddział 0218 Góra-Wschowa – 244,57 coef.
18. Taciak Piotr – Oddział 096 Jarocin – 256,33 coef.
19. Podkówka M.-Zajączkowski W. – Oddział 0252 Kluczbork – 338,60 coef.
20. Ciesionik Przemysław & Michał – Oddział 0223 Łódź – 298,99 coef.
21. Pawłowski Ryszard – Oddział 0329 Dzierżoniów – 310,10 coef.
22. Kociuba Zbigniew – Oddział 0396 Chojnów – 353,66 coef.
23. Chęciński-Kochański – Oddział 0396 Chojnów – 372,66 coef.
24. Chrąchol W.-Piech J. – Oddział 0353 Trzebnica – 377,50 coef.
25. Stolarczyk Robert – Oddział 094 Wojcieszów – 429,05 coef.
26. Lech Robert & Joanna – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 440,80 coef.
27. Malek Joachim – Oddział 0146 Pyskowice – 489,96 coef.
28. Nierobiś Artur & Andrzej – Oddział 0146 Pyskowice – 502,13 coef.
29. Lipski Jan – Oddział 0479 Gniechowice – 502,48 coef.
31. Blecharz Leszek – Oddział 0396 Chojnów – 573,45 coef.
31. Jasiński Zbigniew – Oddział 0353 Trzebnica – 599,27 coef.
32. Krasik Dariusz – Oddział 0350 Oława – 702,33 coef.
33. Benedykt Jan & Dorota – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 762,00 coef.
34. Szewczyk-Libumski – Oddział 035 Bydgoszcz – 798,99 coef.
35. Bula-Latacz – Oddział 0259 Moszna – Lot niezaliczany do GMP
36. Team Suffner – Oddział 0254 Krapkowice – Brak wyników

Translate »