Wyniki 2 Lotu

UWAGA!!!
OTO WYNIKI LOTU 2 – „MISTRZOSTWA PASJI GOŁĘBIE 2015”
1. Szypa Zbigniew – Idczak Wojciech – Oddział 0347 Czeszów – 42,24 coef.
2. Bula-Latacz – Oddział 0259 Moszna – 68,20 coef.
3. Cerski Mariusz – Oddział 0323 Grudziądz – 88,02 coef.
4. Wojsa Fr. – Dudarewicz M. – Oddział 0268 Zawadzkie – 98,49 coef.
5. Struzik Stanisław & Jacek – Oddział 065 Malbork – 100,13 coef.
6. Cerski Sławomir – Oddział 0323 Grudziądz – 103,19 coef.
7. Lisowski-Kowalski – Oddział 0218 Góra-Wschowa – 113,93 coef.
8. Kalicki A.- Pałucki B. – Oddział 0204 Wawrzeńczyce-Niepołomice – 119,50 coef.
9. Pawłowski Ryszard – Oddział 0329 Dzierżoniów – 136,44 coef.
10. Stolarczyk Robert – Oddział 094 Wojcieszów – 136,62 coef.
11. Kurzawski Paweł i Łukasz – Oddział 0217 Kościan – 150,24 coef.
12. Lech Robert & Joanna – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 154,81 coef.
13. Taciak Piotr – Oddział 096 Jarocin – 163,36 coef.
14. Jarnicki-Kosmala – Oddział 0459 Wrocław-Długołęka – 164,01 coef.
15. Garda Stanisław – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 183,52 coef.
16. Lipski Jan – Oddział 0479 Gniechowice – 199,85 coef.
17. Podkówka M.-Zajączkowski W. – Oddział 0252 Kluczbork – 213,26 coef.
18. Klimek Mirosław – Oddział 0350 Oława – 250,71 coef.
19. Ciesionik Przemysław & Michał – Oddział 0223 Łódź – 305,69 coef.
20. Kołodziej Marek & Maciej – Oddział 0395 Lubin – 310,71 coef.
21. Tetkowski – Głąb – Oddział 065 Malbork – 329,94 coef.
22. Benedykt Jan & Dorota – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 362,04 coef.
23. Nierobiś Artur & Andrzej – Oddział 0146 Pyskowice – 446,23 coef.
24. Blecharz Leszek – Oddział 0396 Chojnów – 485,41 coef.
25. Team Suffner – Oddział 0254 Krapkowice – 491,60 coef.
26. Kotarski-Prawdziuk – Oddział 0146 Pyskowice – 506,04 coef.
27. Szewczyk-Libumski – Oddział 035 Bydgoszcz – 528,77 coef.
28. Jasiński Zbigniew – Oddział 0353 Trzebnica – 546,59 coef.
29. Kociuba Zbigniew – Oddział 0396 Chojnów – 548,39 coef.
30. Chrąchol W.-Piech J. – Oddział 0353 Trzebnica – 562,80 coef.
31. Malek Joachim – Oddział 0146 Pyskowice – 602,93 coef.
32. Chęciński-Kochański – Oddział 0396 Chojnów – 701,23 coef.
33. Krasik Dariusz – Oddział 0350 Oława – 758,10 coef.
34. Kostrój Mateusz & Roman – Oddział 0396 Chojnów – 911,98 coef.
35. Sobczyński Bronisław & Grzegorz – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 958,21 coef.
36. Cieśla Zbigniew – Oddział 0403 Nowe Brzesko – 975,68 coef.

UWAGA!!!
KLASYFIKACJA PO LOCIE 2 – „MISTRZOSTWA PASJI GOŁĘBIE 2015”
1. Szypa Zbigniew – Idczak Wojciech – Oddział 0347 Czeszów – 140,38 coef. (2 loty zaliczone)
2. Cerski Mariusz – Oddział 0323 Grudziądz – 142,85 coef. (2 loty zaliczone)
3. Struzik Stanisław & Jacek – Oddział 065 Malbork – 155,41 coef. (2 loty zaliczone)
4. Wojsa Fr. – Dudarewicz M. – Oddział 0268 Zawadzkie – 190,29 coef. (2 loty zaliczone)
5. Kurzawski Paweł i Łukasz – Oddział 0217 Kościan – 193,64 coef. (2 loty zaliczone)
6. Garda Stanisław – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 277,83 coef. (2 loty zaliczone)
7. Jarnicki-Kosmala – Oddział 0459 Wrocław-Długołęka – 285,57 coef. (2 loty zaliczone)
8. Cerski Sławomir – Oddział 0323 Grudziądz – 329,39 coef. (2 loty zaliczone)
9. Lisowski-Kowalski – Oddział 0218 Góra-Wschowa – 358,50 coef. (2 loty zaliczone)
10. Kalicki A.- Pałucki B. – Oddział 0204 Wawrzeńczyce-Niepołomice – 357,14 coef. (2 loty zaliczone)
11. Taciak Piotr – Oddział 096 Jarocin – 419,69 coef. (2 loty zaliczone)
12. Kołodziej Marek & Maciej – Oddział 0395 Lubin – 429,52 coef. (2 loty zaliczone)
13. Pawłowski Ryszard – Oddział 0329 Dzierżoniów – 446,54 coef. (2 loty zaliczone)
14. Klimek Mirosław – Oddział 0350 Oława – 495,20 coef. (2 loty zaliczone)
15. Podkówka M.-Zajączkowski W. – Oddział 0252 Kluczbork – 551,86 coef. (2 loty zaliczone)
16. Tetkowski – Głąb – Oddział 065 Malbork – 559,54 coef. (2 loty zaliczone)
17. Stolarczyk Robert – Oddział 094 Wojcieszów – 565,67 coef. (2 loty zaliczone)
18. Lech Robert & Joanna – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 595,61 coef. (2 loty zaliczone)
19. Ciesionik Przemysław & Michał – Oddział 0223 Łódź – 604,68 coef. (2 loty zaliczone)
20. Kotarski-Prawdziuk – Oddział 0146 Pyskowice – 665,03 coef. (2 loty zaliczone)
21. Lipski Jan – Oddział 0479 Gniechowice – 702,33 coef. (2 loty zaliczone)
22. Kociuba Zbigniew – Oddział 0396 Chojnów – 902,05 coef. (2 loty zaliczone)
23. Chrąchol W.-Piech J. – Oddział 0353 Trzebnica – 940,30 coef. (2 loty zaliczone)
24. Nierobiś Artur & Andrzej – Oddział 0146 Pyskowice – 948,36 coef. (2 loty zaliczone)
25. Blecharz Leszek – Oddział 0396 Chojnów – 1058,86 coef. (2 loty zaliczone)
26. Chęciński-Kochański – Oddział 0396 Chojnów – 1073,89 coef. (2 loty zaliczone)
27. Malek Joachim – Oddział 0146 Pyskowice – 1092,89 coef. (2 loty zaliczone)
28. Kostrój Mateusz & Roman – Oddział 0396 Chojnów – 1119,30 coef. (2 loty zaliczone)
29. Benedykt Jan & Dorota – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 1124,04 coef. (2 loty zaliczone)
30. Jasiński Zbigniew – Oddział 0353 Trzebnica – 1145,86 coef. (2 loty zaliczone)
31. Sobczyński Bronisław & Grzegorz – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 1160,88 coef. (2 loty zaliczone)
32. Cieśla Zbigniew – Oddział 0403 Nowe Brzesko – 1184,01 coef. (2 loty zaliczone)
33. Szewczyk-Libumski – Oddział 035 Bydgoszcz – 1327,76 coef. (2 loty zaliczone)
34. Krasik Dariusz – Oddział 0350 Oława – 1460,43 coef. (2 loty zaliczone)
35. Bula-Latacz – Oddział 0259 Moszna – 68,20 coef. (1 lot zaliczony)
36. Team Suffner – Oddział 0254 Krapkowice – 491,60 coef. (1 lot zaliczony)

Translate »