Wyniki 3 Lotu

UWAGA!!!
OTO WYNIKI LOTU 3 – “MISTRZOSTWA PASJI GOŁĘBIE 2015”
1. Jarnicki-Kosmala – Oddział 0459 Wrocław-Długołęka – 33,58 coef.
2. Wojsa Fr. – Dudarewicz M. – Oddział 0268 Zawadzkie – 69,55 coef.
3. Stolarczyk Robert – Oddział 094 Wojcieszów – 79,81 coef.
4. Lech Robert & Joanna – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 91,05 coef.
5. Pawłowski Ryszard – Oddział 0329 Dzierżoniów – 104,70 coef.
6. Kurzawski Paweł i Łukasz – Oddział 0217 Kościan – 135,28 coef.
7. Taciak Piotr – Oddział 096 Jarocin – 135,76 coef.
8. Szypa Zbigniew – Idczak Wojciech – Oddział 0347 Czeszów – 141,06 coef.
9. Kociuba Zbigniew – Oddział 0396 Chojnów – 148,36 coef.
10. Sobczyński Bronisław & Grzegorz – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 149,22 coef.
11. Team Suffner – Oddział 0254 Krapkowice – 185,82 coef.
12. Krasik Dariusz – Oddział 0350 Oława – 198,36 coef.
13. Benedykt Jan & Dorota – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 236,63 coef.
14. Kołodziej Marek & Maciej – Oddział 0395 Lubin – 240,03 coef.
15. Kalicki A.- Pałucki B. – Oddział 0204 Wawrzeńczyce-Niepołomice – 263,75 coef.
16. Malek Joachim – Oddział 0146 Pyskowice – 285,26 coef.
17. Bula-Latacz – Oddział 0259 Moszna – 286,60 coef.
18. Struzik Stanisław & Jacek – Oddział 065 Malbork – 295,42 coef.
19. Chęciński-Kochański – Oddział 0396 Chojnów – 321,26 coef.
20. Chrąchol W.-Piech J. – Oddział 0353 Trzebnica – 331,59 coef.
21. Tetkowski – Głąb – Oddział 065 Malbork – 347,23 coef.
22. Klimek Mirosław – Oddział 0350 Oława – 348,12 coef.
23. Cieśla Zbigniew – Oddział 0403 Nowe Brzesko – 360,49 coef.
24. Cerski Mariusz – Oddział 0323 Grudziądz – 365,01 coef.
25. Nierobiś Artur & Andrzej – Oddział 0146 Pyskowice – 426,65 coef.
26. Kostrój Mateusz & Roman – Oddział 0396 Chojnów – 434,04 coef.
27. Garda Stanisław – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 448,53 coef.
28. Blecharz Leszek – Oddział 0396 Chojnów – 456,19 coef.
29. Kotarski-Prawdziuk – Oddział 0146 Pyskowice – 486,40 coef.
30. Cerski Sławomir – Oddział 0323 Grudziądz – 507,99 coef.
31. Podkówka M.-Zajączkowski W. – Oddział 0252 Kluczbork – 602,11 coef.
32. Lipski Jan – Oddział 0479 Gniechowice – 616,30 coef.
33. Lisowski-Kowalski – Oddział 0218 Góra-Wschowa – 714,25 coef.
34. Jasiński Zbigniew – Oddział 0353 Trzebnica – 1100,01 coef.
35. Szewczyk-Libumski – Oddział 035 Bydgoszcz – 1706,67 coef.
36. Ciesionik Przemysław & Michał – Oddział 0223 Łódź – brak

UWAGA!!!
KLASYFIKACJA PO LOCIE 3 – “MISTRZOSTWA PASJI GOŁĘBIE 2015”
1. Wojsa Fr. – Dudarewicz M. – Oddział 0268 Zawadzkie – 259,84 coef. (3 loty zaliczone)
2. Szypa Zbigniew – Idczak Wojciech – Oddział 0347 Czeszów – 281,44 coef. (3 loty zaliczone)
3. Jarnicki-Kosmala – Oddział 0459 Wrocław-Długołęka – 319,15 coef. (3 loty zaliczone)
4. Kurzawski Paweł i Łukasz – Oddział 0217 Kościan – 328,92 coef. (3 loty zaliczone)
5. Struzik Stanisław & Jacek – Oddział 065 Malbork – 450,83 coef. (3 loty zaliczone)
6. Cerski Mariusz – Oddział 0323 Grudziądz – 507,86 coef. (3 loty zaliczone)
7. Pawłowski Ryszard – Oddział 0329 Dzierżoniów – 551,24 coef. (3 loty zaliczone)
8. Taciak Piotr – Oddział 096 Jarocin – 555,45 coef. (3 loty zaliczone)
9. Kalicki A.- Pałucki B. – Oddział 0204 Wawrzeńczyce-Niepołomice – 620,89 coef. (3 loty zaliczone)
10. Stolarczyk Robert – Oddział 094 Wojcieszów – 645,48 coef. (3 loty zaliczone)
11. Kołodziej Marek & Maciej – Oddział 0395 Lubin – 669,55 coef. (3 loty zaliczone)
12. Lech Robert & Joanna – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 686,66 coef. (3 loty zaliczone)
13. Garda Stanisław – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 726,36 coef. (3 loty zaliczone)
14. Cerski Sławomir – Oddział 0323 Grudziądz – 837,38 coef. (3 loty zaliczone)
15. Klimek Mirosław – Oddział 0350 Oława – 843,32 coef. (3 loty zaliczone)
16. Tetkowski – Głąb – Oddział 065 Malbork – 906,77 coef. (3 loty zaliczone)
17. Kociuba Zbigniew – Oddział 0396 Chojnów – 1050,41 coef. (3 loty zaliczone)
18. Lisowski-Kowalski – Oddział 0218 Góra-Wschowa – 1072,75 coef. (3 loty zaliczone)
19. Kotarski-Prawdziuk – Oddział 0146 Pyskowice – 1151,43 coef. (3 loty zaliczone)
20. Podkówka M.-Zajączkowski W. – Oddział 0252 Kluczbork – 1153,97 coef. (3 loty zaliczone)
21. Chrąchol W.-Piech J. – Oddział 0353 Trzebnica – 1271,89 coef. (3 loty zaliczone)
22. Sobczyński Bronisław & Grzegorz – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 1310,10 coef. (3 loty zaliczone)
23. Lipski Jan – Oddział 0479 Gniechowice – 1318,63 coef. (3 loty zaliczone)
24. Benedykt Jan & Dorota – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 1360,67 coef. (3 loty zaliczone)
25. Nierobiś Artur & Andrzej – Oddział 0146 Pyskowice – 1375,01 coef. (3 loty zaliczone)
26. Malek Joachim – Oddział 0146 Pyskowice – 1378,15 coef. (3 loty zaliczone)
27. Chęciński-Kochański – Oddział 0396 Chojnów – 1395,15 coef. (3 loty zaliczone)
28. Blecharz Leszek – Oddział 0396 Chojnów – 1515,05 coef. (3 loty zaliczone)
29. Cieśla Zbigniew – Oddział 0403 Nowe Brzesko – 1544,50 coef. (3 loty zaliczone)
30. Kostrój Mateusz & Roman – Oddział 0396 Chojnów – 1553,34 coef. (3 loty zaliczone)
31. Krasik Dariusz – Oddział 0350 Oława – 1658,79 coef. (3 loty zaliczone)
32. Jasiński Zbigniew – Oddział 0353 Trzebnica – 2245,87 coef. (3 loty zaliczone)
33. Szewczyk-Libumski – Oddział 035 Bydgoszcz – 3034,43 coef. (3 loty zaliczone)
34. Bula-Latacz – Oddział 0259 Moszna – 354,80 coef. (2 lot zaliczony)
35. Ciesionik Przemysław & Michał – Oddział 0223 Łódź – 604,68 coef. (2 loty zaliczone)
36. Team Suffner – Oddział 0254 Krapkowice – 677,42 coef. (2 lot zaliczony)

Translate »