Wyniki 4 Lotu

UWAGA!!!
OTO WYNIKI LOTU 4 – „MISTRZOSTWA PASJI GOŁĘBIE 2015”
1. Blecharz Leszek – Oddział 0396 Chojnów – 56,26 coef.
2. Cerski Mariusz – Oddział 0323 Grudziądz – 75,49 coef.
3. Taciak Piotr – Oddział 096 Jarocin – 99,82 coef.
4. Chęciński-Kochański – Oddział 0396 Chojnów – 103,53 coef.
5. Stolarczyk Robert – Oddział 094 Wojcieszów – 114,26 coef.
6. Kołodziej Marek & Maciej – Oddział 0395 Lubin – 158,45 coef.
7. Kociuba Zbigniew – Oddział 0396 Chojnów – 195,79 coef.
8. Kalicki A.- Pałucki B. – Oddział 0204 Wawrzeńczyce-Niepołomice – 253,65 coef.
9. Struzik Stanisław & Jacek – Oddział 065 Malbork – 327,51 coef.
10. Garda Stanisław – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 364,78 coef.
11. Klimek Mirosław – Oddział 0350 Oława – 374,82 coef.
12. Cieśla Zbigniew – Oddział 0403 Nowe Brzesko – 378,98 coef.
13. Nierobiś Artur & Andrzej – Oddział 0146 Pyskowice – 403,06 coef.
14. Kostrój Mateusz & Roman – Oddział 0396 Chojnów – 449,06 coef.
15. Podkówka M.-Zajączkowski W. – Oddział 0252 Kluczbork – 453,61 coef.
16. Cerski Sławomir – Oddział 0323 Grudziądz – 485,49 coef.
17. Malek Joachim – Oddział 0146 Pyskowice – 502,72 coef.
18. Pawłowski Ryszard – Oddział 0329 Dzierżoniów – 582,75 coef.
19. Krasik Dariusz – Oddział 0350 Oława – 609,23 coef.
20. Chrąchol W.-Piech J. – Oddział 0353 Trzebnica – 653,16 coef.
21. Jarnicki-Kosmala – Oddział 0459 Wrocław-Długołęka – 679,30 coef.
22. Kotarski-Prawdziuk – Oddział 0146 Pyskowice – 700,74 coef.
23. Lech Robert & Joanna – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 731,80 coef.
24. Szypa Zbigniew – Idczak Wojciech – Oddział 0347 Czeszów – 811,90 coef.
25. Lipski Jan – Oddział 0479 Gniechowice – 843,82 coef.
26. Kurzawski Paweł i Łukasz – Oddział 0217 Kościan – 914,46 coef.
27. Lisowski-Kowalski – Oddział 0218 Góra-Wschowa – 1008,29 coef.
28. Tetkowski – Głąb – Oddział 065 Malbork – 1026,30 coef.
29. Szewczyk-Libumski – Oddział 035 Bydgoszcz – 1069,50 coef.
30. Benedykt Jan & Dorota – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 1172,95 coef.
31. Jasiński Zbigniew – Oddział 0353 Trzebnica – 1237,04 coef.
32. Sobczyński Bronisław & Grzegorz – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 1327,77 coef.
33. Bula-Latacz – Oddział 0259 Moszna – 1481,40 coef.
34. Team Suffner – Oddział 0254 Krapkowice – coef.
35. Wojsa Fr. – Dudarewicz M. – Oddział 0268 Zawadzkie – – coef.
36. Ciesionik Przemysław & Michał – Oddział 0223 Łódź – coef.

UWAGA!!!
KLASYFIKACJA PO LOCIE 4 – „MISTRZOSTWA PASJI GOŁĘBIE 2015”
1. Cerski Mariusz – Oddział 0323 Grudziądz – 583,35 coef. (4 loty zaliczone)
2. Taciak Piotr – Oddział 096 Jarocin – 655,27 coef. (4 loty zaliczone)
3. Stolarczyk Robert – Oddział 094 Wojcieszów – 759,74 coef. (4 loty zaliczone)
4. Struzik Stanisław & Jacek – Oddział 065 Malbork – 778,34 coef. (4 loty zaliczone)
5. Kołodziej Marek & Maciej – Oddział 0395 Lubin – 828,00 coef. (4 loty zaliczone)
6. Kalicki A.- Pałucki B. – Oddział 0204 Wawrzeńczyce-Niepołomice – 874,54 coef. (4 loty zaliczone)
7. Jarnicki-Kosmala – Oddział 0459 Wrocław-Długołęka – 998,45 coef. (4 loty zaliczone)
8. Garda Stanisław – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 1091,14 coef. (4 loty zaliczone)
9. Szypa Zbigniew – Idczak Wojciech – Oddział 0347 Czeszów – 1093,34 coef. (4 loty zaliczone)
10. Pawłowski Ryszard – Oddział 0329 Dzierżoniów – 1133,99 coef. (4 loty zaliczone)
11. Klimek Mirosław – Oddział 0350 Oława – 1218,14 coef. (4 loty zaliczone)
12. Kurzawski Paweł i Łukasz – Oddział 0217 Kościan – 1243,38 coef. (4 loty zaliczone)
13. Kociuba Zbigniew – Oddział 0396 Chojnów – 1246,20 coef. (4 loty zaliczone)
14. Cerski Sławomir – Oddział 0323 Grudziądz – 1322,87 coef. (4 loty zaliczone)
15. Lech Robert & Joanna – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 1418,46 coef. (4 loty zaliczone)
16. Chęciński-Kochański – Oddział 0396 Chojnów – 1498,68 coef. (4 loty zaliczone)
17. Blecharz Leszek – Oddział 0396 Chojnów – 1571,31 coef. (4 loty zaliczone)
18. Podkówka M.-Zajączkowski W. – Oddział 0252 Kluczbork – 1607,58 coef. (4 loty zaliczone)
19. Nierobiś Artur & Andrzej – Oddział 0146 Pyskowice – 1778,07 coef. (4 loty zaliczone)
20. Kotarski-Prawdziuk – Oddział 0146 Pyskowice – 1852,17 coef. (4 loty zaliczone)
21. Malek Joachim – Oddział 0146 Pyskowice – 1880,87 coef. (4 loty zaliczone)
22. Cieśla Zbigniew – Oddział 0403 Nowe Brzesko – 1923,48 coef. (4 loty zaliczone)
23. Chrąchol W.-Piech J. – Oddział 0353 Trzebnica – 1925,05 coef. (4 loty zaliczone)
24. Tetkowski – Głąb – Oddział 065 Malbork – 1933,07 coef. (4 loty zaliczone)
25. Kostrój Mateusz & Roman – Oddział 0396 Chojnów – 2002,40 coef. (4 loty zaliczone)
26. Lisowski-Kowalski – Oddział 0218 Góra-Wschowa – 2081,04 coef. (4 loty zaliczone)
27. Lipski Jan – Oddział 0479 Gniechowice – 2162,45 coef. (4 loty zaliczone)
28. Krasik Dariusz – Oddział 0350 Oława – 2268,02 coef. (4 loty zaliczone)
29. Benedykt Jan & Dorota – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 2533,62 coef. (4 loty zaliczone)
30. Sobczyński Bronisław & Grzegorz – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 2637,87 coef. (4 loty zaliczone)
31. Jasiński Zbigniew – Oddział 0353 Trzebnica – 3482,91 coef. (4 loty zaliczone)
32. Szewczyk-Libumski – Oddział 035 Bydgoszcz – 4103,93 coef. (4 loty zaliczone)
33. Wojsa Fr. – Dudarewicz M. – Oddział 0268 Zawadzkie – 259,84 coef. (3 loty zaliczone)
34. Bula-Latacz – Oddział 0259 Moszna – 1836,20 coef. (3 lot zaliczony)
35. Ciesionik Przemysław & Michał – Oddział 0223 Łódź – 604,68 coef. (2 loty zaliczone)
36. Team Suffner – Oddział 0254 Krapkowice – 677,42 coef. (2 lot zaliczony)

Translate »