Wyniki 5 Lotu

UWAGA!!!
OTO WYNIKI LOTU 5 – „MISTRZOSTWA PASJI GOŁĘBIE 2015”
1. Taciak Piotr – Oddział 096 Jarocin – 178,39 coef.
2. Malek Joachim – Oddział 0146 Pyskowice – 183,56 coef.
3. Team Suffner – Oddział 0254 Krapkowice – 215,84 coef.
4. Sobczyński Bronisław & Grzegorz – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 229,27 coef.
5. Jarnicki-Kosmala – Oddział 0459 Wrocław-Długołęka – 241,37 coef.
6. Tetkowski – Głąb – Oddział 065 Malbork – 242,26 coef.
7. Podkówka M.-Zajączkowski W. – Oddział 0252 Kluczbork – 271,47 coef.
8. Struzik Stanisław & Jacek – Oddział 065 Malbork – 283,70 coef.
9. Cerski Mariusz – Oddział 0323 Grudziądz – 295,05 coef.
10. Kalicki A.- Pałucki B. – Oddział 0204 Wawrzeńczyce-Niepołomice – 299,72 coef.
11. Cerski Sławomir – Oddział 0323 Grudziądz – 350,30 coef.
12. Cieśla Zbigniew – Oddział 0403 Nowe Brzesko – 418,67 coef.
13. Nierobiś Artur & Andrzej – Oddział 0146 Pyskowice – 463,86 coef.
14. Szypa Zbigniew – Idczak Wojciech – Oddział 0347 Czeszów – 488,97 coef.
15. Garda Stanisław – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 508,60 coef.
16. Krasik Dariusz – Oddział 0350 Oława – 518,84 coef.
17. Klimek Mirosław – Oddział 0350 Oława – 523,54 coef.
18. Wojsa Fr. – Dudarewicz M. – Oddział 0268 Zawadzkie 559,02 – coef.
19. Lech Robert & Joanna – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 634,68 coef.
20. Lisowski-Kowalski – Oddział 0218 Góra-Wschowa – 636,83 coef.
21. Stolarczyk Robert – Oddział 094 Wojcieszów – 642,68 coef.
22. Chrąchol W.-Piech J. – Oddział 0353 Trzebnica – 701,12 coef.
23. Szewczyk-Libumski – Oddział 035 Bydgoszcz – 792,47 coef.
24. Benedykt Jan & Dorota – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 867,82 coef.
25. Pawłowski Ryszard – Oddział 0329 Dzierżoniów – 939,32 coef.
26. Chęciński-Kochański – Oddział 0396 Chojnów – 951,52 coef.
27. Kotarski-Prawdziuk – Oddział 0146 Pyskowice – 1000 coef.
28. Kociuba Zbigniew – Oddział 0396 Chojnów – 1062,70 coef.
29. Kostrój Mateusz & Roman – Oddział 0396 Chojnów – 1088,69 coef.
30. Blecharz Leszek – Oddział 0396 Chojnów – 1179,22 coef.
31. Lipski Jan – Oddział 0479 Gniechowice – 1398,73 coef.
32. Jasiński Zbigniew – Oddział 0353 Trzebnica – 1464,84 coef.
33. Kołodziej Marek & Maciej – Oddział 0395 Lubin – 1534,48 coef.
34. Kurzawski Paweł i Łukasz – Oddział 0217 Kościan – 1575,11 coef.
35. Bula-Latacz – Oddział 0259 Moszna – / coef.
35. Ciesionik Przemysław & Michał – Oddział 0223 Łódź – / coef.

UWAGA!!!
KLASYFIKACJA PO LOCIE 5 – „MISTRZOSTWA PASJI GOŁĘBIE 2015”
1. Taciak Piotr – Oddział 096 Jarocin – 833,66 coef. (5 loty zaliczone)
2. Cerski Mariusz – Oddział 0323 Grudziądz – 878,40 coef. (5 loty zaliczone)
3. Struzik Stanisław & Jacek – Oddział 065 Malbork – 1062,04 coef. (5 loty zaliczone)
4. Kalicki A.- Pałucki B. – Oddział 0204 Wawrzeńczyce-Niepołomice – 1174,26 coef. (5 loty zaliczone)
5. Jarnicki-Kosmala – Oddział 0459 Wrocław-Długołęka – 1239,82 coef. (5 loty zaliczone)
6. Stolarczyk Robert – Oddział 094 Wojcieszów – 1402,42 coef. (5 loty zaliczone)
7. Szypa Zbigniew – Idczak Wojciech – Oddział 0347 Czeszów – 1582,31 coef. (5 loty zaliczone)
8. Garda Stanisław – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 1599,74 coef. (5 loty zaliczone)
9. Cerski Sławomir – Oddział 0323 Grudziądz – 1673,17 coef. (5 loty zaliczone)
10. Klimek Mirosław – Oddział 0350 Oława – 1741,68 coef. (5 loty zaliczone)
11. Podkówka M.-Zajączkowski W. – Oddział 0252 Kluczbork – 1879,05 coef. (5 loty zaliczone)
12. Lech Robert & Joanna – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 2053,14 coef. (5 loty zaliczone)
13. Malek Joachim – Oddział 0146 Pyskowice – 2064,43 coef. (5 loty zaliczone)
14. Pawłowski Ryszard – Oddział 0329 Dzierżoniów – 2073,31 coef. (5 loty zaliczone)
15. Tetkowski – Głąb – Oddział 065 Malbork – 2175,33 coef. (5 loty zaliczone)
16. Nierobiś Artur & Andrzej – Oddział 0146 Pyskowice – 2241,93 coef. (5 loty zaliczone)
17. Kociuba Zbigniew – Oddział 0396 Chojnów – 2308,90 coef. (5 loty zaliczone)
18. Cieśla Zbigniew – Oddział 0403 Nowe Brzesko – 2342,15 coef. (5 loty zaliczone)
19. Kołodziej Marek & Maciej – Oddział 0395 Lubin – 2362,48 coef. (5 loty zaliczone)
20. Chęciński-Kochański – Oddział 0396 Chojnów – 2450,20 coef. (5 loty zaliczone)
21. Chrąchol W.-Piech J. – Oddział 0353 Trzebnica – 2626,17 coef. (5 loty zaliczone)
22. Lisowski-Kowalski – Oddział 0218 Góra-Wschowa – 2717,87 coef. (5 loty zaliczone)
23. Blecharz Leszek – Oddział 0396 Chojnów – 2750,53 coef. (5 loty zaliczone)
24. Krasik Dariusz – Oddział 0350 Oława – 2786,86 coef. (5 loty zaliczone)
25. Kurzawski Paweł i Łukasz – Oddział 0217 Kościan – 2818,49 coef. (5 loty zaliczone)
26. Kotarski-Prawdziuk – Oddział 0146 Pyskowice – 2852,17 coef. (5 loty zaliczone)
27. Sobczyński Bronisław & Grzegorz – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 2867,14 coef. (5 loty zaliczone)
28. Kostrój Mateusz & Roman – Oddział 0396 Chojnów – 3091,09 coef. (5 loty zaliczone)
29. Benedykt Jan & Dorota – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 3401,44 coef. (5 loty zaliczone)
30. Lipski Jan – Oddział 0479 Gniechowice – 3561,18 coef. (5 loty zaliczone)
31. Szewczyk-Libumski – Oddział 035 Bydgoszcz – 4896,40 coef. (5 loty zaliczone)
32. Jasiński Zbigniew – Oddział 0353 Trzebnica – 4947,75 coef. (5 loty zaliczone)
33. Wojsa Fr. – Dudarewicz M. – Oddział 0268 Zawadzkie – 818,86 coef. (4 loty zaliczone)
34. Team Suffner – Oddział 0254 Krapkowice – 893,26 coef. (3 lot zaliczony)
35. Bula-Latacz – Oddział 0259 Moszna – 1836,20 coef. (3 lot zaliczony)
36. Ciesionik Przemysław & Michał – Oddział 0223 Łódź – 604,68 coef. (2 loty zaliczone)

Translate »