Wyniki 5 Lotu

UWAGA!!!
OTO WYNIKI LOTU 5 – “MISTRZOSTWA PASJI GOŁĘBIE”

NAJLEPSZA SERIA:
1. Cerski Mariusz: 1,2,4,8,16,20,27,28,37,45 = 585pkt.
2. Szymczak Leszek & Jacek: 4,5,10,14,15,29,37,40,89,120 = 470pkt.
3. Cerski Sławomir: 9,10,15,18,23,26,35,43,48,64 = 425pkt.
4. Kołodziej Krzysztof: 3,21,23,47,56,59,64,99,109,132 = 370pkt.
5. Podkówka M. – Zajączkowski W. : 1,17,18,27,28,96,99,152= 340pkt.
5. Sawczuk Tadeusz: 12,39,40,42,43,45,90,92,110,114 = 340pkt.
7. Leś Grzegorz: 14,15,24,27,43,78,88,110,116,128 = 300pkt.
8. Cielecki Bogusław: 10,19,26,30,32,49,58 = 285pkt.
8. Kociuba Zbyszek: 1,6,88,104,152,155,189 = 285pkt.
10. Wasiński Marek i Jan: 3,20,54,87,93,112,123,185,197 = 280pkt.
11. Jarnicki M. – Kosmala A.: 17,37,40,98,101,119,121,137,151 = 250pkt.
12. Chęciński – Kochański: 17,34,44,61,77,112,114,199 = 240pkt.
12. Chrąchol W. – Piech J.: 14,51,60,95,107,131,158,159 = 240pkt.
12. Michalewski Marek: 18,34,88,97,105,118,131,150,185 = 240pkt.
15. Beczkowiak Radosław: 2,21,52,78,96 = 225pkt.
15. Kurzawski Paweł i Łukasz: 8,21,47,118,138,185,200 = 225pkt.
17. Kaciczak Mariusz: 19,36,67,69,71,101,152 = 210pkt.
17. Kapinos M & M: 26,46,81,82,93,151,185= 210pkt.
19. Kozdrowski Bogusław: 66,94,110,118,126,191,200 = 170pkt.
20. Lisowski – Kowalski: 59,75,112,120,179,187,187 = 160pkt.
21. Buttner G. & A.: 38,62,144,146,149,196 =150pkt.
21. Solan Grzegorz: 48,56,76,88,147 = 150pkt.
21. Sobczyński Grzegorz & Bronisław: 17,50,52,82,132= 160pkt.
24. Wróbel Michal & Patryk: 17,47,108,128,142 = 120pkt.
25. Biskup Józef & Ojciec: 31,95,101,122 = 110pkt.
26. Blecharz Leszek: 15,116,164 = 80pkt.
27. Kołodziej Tomasz: 116,131,198 = 60pkt.
28. Solan Mateusz: 103,192 = 40pkt.

Loty Dublowane (powtórzone):
1. Podkówka M. – Zajączkowski W. : 5,179= 100pkt.
2. Kołodziej Tomasz: 103,129,191 = 60pkt.
3. Biskup Józef & Ojciec: –

KLASYFIKACJA PO 5-CIU LOTACH:
1.Cerski Mariusz: 2315 pkt.
2.Leś Grzegorz: 2245 pkt.
3.Marcin & Małgorzata Kapinos: 2035 pkt.
4.Sawczuk Tadeusz: 1930 pkt.
5.Kurzawski Paweł i Łukasz: 1845 pkt.
6.Cerski Sławomir: 1710 pkt.
7.Sobczyński Grzegorz & Bronisław: 1665 pkt.
8.Kaciczak Mariusz: 1510 pkt.
9.Cielecki Bogusław: 1500 pkt.
9.Szymczak Leszek & Jacek: – 1500 pkt.
11.Podkówka M. – Zajączkowski W. : 1470 pkt.
12.Chrąchol W. – Piech J.: 1425 pkt.
13.Blecharz Leszek: 1410 pkt.
14.Kociuba Zbyszek: 1370 pkt.
15.Michalewski Marek: 1320 pkt.
16.Jarnicki M. – Kosmala A.: 1275 pkt.
17.Beczkowiak Radosław: 1230 pkt.
18.Chęciński – Kochański: 1180 pkt.
19.Kozdrowski Bogusław: 1175 pkt.
20.Buttner G. & A.: 1070 pkt.
21.Kołodziej Krzysztof: 980 pkt.
22.Lisowski – Kowalski: 970 pkt.
23.Wasiński Marek i Jan: 920 pkt.
24.Solan Grzegorz: 805 pkt.
25.Wróbel Michal & Patryk: 760 pkt.
26.Solan Mateusz: – 645 pkt.
27.Kołodziej Tomasz: 615 pkt.
28.Biskup Józef & Ojciec: 510 pkt.

Translate »