Wyniki Finałowego Lotu 10!!!

UWAGA!!!
PRZEDSTAWIAMY WYNIKI OSTATNIEGO 10-EGO LOTU – „MISTRZOSTWA PASJI GOŁĘBIE”
GRATULUJEMY ZWYCIĘŻCOM I DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ZA UDZIAŁ!!!

Wpłynęła reklamacja kol. Kapinosa Marcina w związku z wynikami 10 lotu Mistrzostwa Pasji Gołębie.
Zostaje im zaliczony ostatni lot 700km jako lot pow. 500km,
ponieważ zapis regulaminu jest nie do końca sprecyzowany!
Poniżej przedstawiamy końcowe wyniki Mistrzostwa Pasji Gołębie 😉

NAJLEPSZA SERIA:
1. Szymczak Leszek & Jacek: 1,2,3,7,8,9,10,13,15,16 = 655pkt
2. Kurzawski Paweł i Łukasz: 1,3,6,7,15,35,36,61,68,79 = 545pkt
3. Sobczyński Grzegorz & Bronisław: 1,3,4,14,16,18,30,47,61,65 = 535pkt
4. Jarnicki M. – Kosmala A.: 4,5,8,11,15,20,22,23,29,33 = 510pkt
5. Leś Grzegorz: 2,4,12,56,57,59,105,113,114,149 = 390pkt
6. Chrąchol W. – Piech J.: 8,11,18,22,27,33,53,74,83,85 = 385pkt
7. Sawczuk Tadeusz: 2,7,12,19,26,34,51,166 = 375pkt
8. Wróbel Michal & Patryk: 7,11,21,45,51,74,97,106,200 = 320pkt
9. Kaciczak Mariusz: 6,7,20,62,76,96,137,172 = 315pkt
10. Cielecki Bogusław: 3,5,47,69,107,131,151 = 300pkt
11. Podkówka M. – Zajączkowski W. : 10,24,25,39,58,81,103,106,186 = 295pkt
12. Cerski Mariusz: 5,8,9,20,21 = 285pkt
13. Beczkowiak Radosław: 6,23,45,50,51,73,102 = 275pkt
14. Lisowski – Kowalski: 13,16,34,74,99,124,137,165,193 = 260pkt
15. Cerski Sławomir: 28,44,45,54,90 = 180pkt
15. Michalewski Marek: 62,70,102,142,145,147,176,198 = 180pkt
17. Wasiński Marek i Jan: 71,82,96,174,175,178,190 = 170pkt
18. Blecharz Leszek: 11,47,97,149,145 = 150pkt
19. Solan Grzegorz: 13,69,95,140 = 100pkt
20. Kapinos M & M: 32,146 = 60pkt
21. Biskup Józef & Ojciec: –
21. Buttner G. & A.: –
21. Chęciński – Kochański: –
21. Kociuba Zbyszek: –
21. Kołodziej Krzysztof: –
21. Kołodziej Tomasz: –
21. Kozdrowski Bogusław: –
21. Solan Mateusz: –

KLASYFIKACJA PO 10-TYM LOCIE:
MISTRZ: Cerski Mariusz: 4510 pkt.
V-CE MISTRZ: Leś Grzegorz: 4110 pkt.
II V-CE MISTRZ: Szymczak Leszek & Jacek: – 3980 pkt.
4.Sobczyński Grzegorz & Bronisław: 3805 pkt.
5.Sawczuk Tadeusz: 3620 pkt.
6.Kurzawski Paweł i Łukasz: 3610 pkt.
7.Cerski Sławomir: 3535 pkt.
8.Marcin & Małgorzata Kapinos: 3415 pkt.
9.Cielecki Bogusław: 3270 pkt.
10.Jarnicki M. – Kosmala A.: 3130 pkt.
11.Chrąchol W. – Piech J.: 2890 pkt.
12.Podkówka M. – Zajączkowski W. : 2795 pkt.
13.Kaciczak Mariusz: 2770 pkt.
14.Michalewski Marek: 2450 pkt.
15.Blecharz Leszek: 2290 pkt.
16.Kozdrowski Bogusław: 2155 pkt.
17.Wasiński Marek i Jan: 2110 pkt.
18.Kociuba Zbyszek: 2065 pkt.
19.Beczkowiak Radosław: 2065 pkt.
20.Lisowski – Kowalski: 2025 pkt.
20.Kołodziej Krzysztof: 2005 pkt.
22.Buttner G. & A.: 1900 pkt.
23.Wróbel Michal & Patryk: 1675 pkt.
24.Chęciński – Kochański: 1560 pkt.
25.Solan Grzegorz: 1265 pkt.
26.Kołodziej Tomasz: 1165 pkt.
27.Biskup Józef & Ojciec: 840 pkt.
28.Solan Mateusz: – 755 pkt.

Translate »