Wyniki 6 Lotu

UWAGA!!!
OTO WYNIKI LOTU 6 – „MISTRZOSTWA PASJI GOŁĘBIE 2015”
1. Garda Stanisław – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 75,32 coef.
2. Podkówka M.-Zajączkowski W. – Oddział 0252 Kluczbork – 175,19 coef.
3. Cerski Mariusz – Oddział 0323 Grudziądz – 201,26 coef.
4. Kociuba Zbigniew – Oddział 0396 Chojnów – 211,35 coef.
5. Szewczyk-Libumski – Oddział 035 Bydgoszcz – 221,33 coef.
6. Stolarczyk Robert – Oddział 094 Wojcieszów – 235,30 coef.
7. Chrąchol W.-Piech J. – Oddział 0353 Trzebnica – 235,69 coef.
8. Cerski Sławomir – Oddział 0323 Grudziądz – 243,80 coef.
9. Struzik Stanisław & Jacek – Oddział 065 Malbork – 280,67 coef.
10. Kołodziej Marek & Maciej – Oddział 0395 Lubin – 283,55 coef.
11. Chęciński-Kochański – Oddział 0396 Chojnów – 285,83 coef.
12. Blecharz Leszek – Oddział 0396 Chojnów – 293,60 coef.
13. Szypa Zbigniew – Idczak Wojciech – Oddział 0347 Czeszów – 322,62 coef.
14. Kostrój Mateusz & Roman – Oddział 0396 Chojnów – 364,17 coef.
15. Kalicki A.- Pałucki B. – Oddział 0204 Wawrzeńczyce-Niepołomice – 384,14 coef.
16. Cieśla Zbigniew – Oddział 0403 Nowe Brzesko – 390,60 coef.
17. Sobczyński Bronisław & Grzegorz – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 426,77 coef.
18. Pawłowski Ryszard – Oddział 0329 Dzierżoniów – 434,91 coef.
19. Jarnicki-Kosmala – Oddział 0459 Wrocław-Długołęka – 470,64 coef.
20. Tetkowski – Głąb – Oddział 065 Malbork – 484,65 coef.
21. Krasik Dariusz – Oddział 0350 Oława – 617,00 coef.
22. Lisowski-Kowalski – Oddział 0218 Góra-Wschowa – 621,14 coef.
23. Klimek Mirosław – Oddział 0350 Oława – 639,33 coef.
24. Wojsa Fr. – Dudarewicz M. – Oddział 0268 Zawadzkie 482,92 – coef., lot dublowany + 158,55 coef. = 641,47 coef.
25. Jasiński Zbigniew – Oddział 0353 Trzebnica – 678,20 coef.
26. Kurzawski Paweł i Łukasz – Oddział 0217 Kościan – 764,04 coef.
27. Kotarski-Prawdziuk – Oddział 0146 Pyskowice – 788,25 coef.
28. Lech Robert & Joanna – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 838,17 coef.
29. Malek Joachim – Oddział 0146 Pyskowice – 977,43 coef.
30. Taciak Piotr – Oddział 096 Jarocin – 1006,49 coef.
31. Lipski Jan – Oddział 0479 Gniechowice – 1222,53 coef.
32. Team Suffner – Oddział 0254 Krapkowice – 1251,02 coef.
33. Nierobiś Artur & Andrzej – Oddział 0146 Pyskowice – 1288,94 coef.
34. Benedykt Jan & Dorota – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 1386,36 coef.
35. Bula-Latacz – Oddział 0259 Moszna – / coef.
35. Ciesionik Przemysław & Michał – Oddział 0223 Łódź – / coef.

UWAGA!!!
KLASYFIKACJA PO LOCIE 6 – „MISTRZOSTWA PASJI GOŁĘBIE 2015”
1. Cerski Mariusz – Oddział 0323 Grudziądz – 1079,66 coef. (6 loty zaliczone)
2. Struzik Stanisław & Jacek – Oddział 065 Malbork – 1342,71 coef. (6 loty zaliczone)
3. Wojsa Fr. – Dudarewicz M. – Oddział 0268 Zawadzkie – 1460,33 coef. (6 loty zaliczone)
4. Kalicki A.- Pałucki B. – Oddział 0204 Wawrzeńczyce-Niepołomice – 1558,40 coef. (6 loty zaliczone)
5. Stolarczyk Robert – Oddział 094 Wojcieszów – 1637,72 coef. (6 loty zaliczone)
6. Garda Stanisław – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 1675,06 coef. (6 loty zaliczone)
7. Jarnicki-Kosmala – Oddział 0459 Wrocław-Długołęka – 1710,46 coef. (6 loty zaliczone)
8. Taciak Piotr – Oddział 096 Jarocin – 1840,15 coef. (6 loty zaliczone)
9. Szypa Zbigniew – Idczak Wojciech – Oddział 0347 Czeszów – 1904,93 coef. (6 loty zaliczone)
10. Cerski Sławomir – Oddział 0323 Grudziądz – 1916,97 coef. (6 loty zaliczone)
11. Podkówka M.-Zajączkowski W. – Oddział 0252 Kluczbork – 2054,24 coef. (6 loty zaliczone)
12. Klimek Mirosław – Oddział 0350 Oława – 2381,01coef. (6 loty zaliczone)
13. Pawłowski Ryszard – Oddział 0329 Dzierżoniów – 2508,22 coef. (6 loty zaliczone)
14. Kociuba Zbigniew – Oddział 0396 Chojnów – 2520,25 coef. (6 loty zaliczone)
15. Kołodziej Marek & Maciej – Oddział 0395 Lubin – 2646,03 coef. (6 loty zaliczone)
16. Tetkowski – Głąb – Oddział 065 Malbork – 2659,98 coef. (6 loty zaliczone)
17. Cieśla Zbigniew – Oddział 0403 Nowe Brzesko – 2732,75 coef. (6 loty zaliczone)
18. Chęciński-Kochański – Oddział 0396 Chojnów – 2736,03 coef. (6 loty zaliczone)
19. Chrąchol W.-Piech J. – Oddział 0353 Trzebnica – 2861,86 coef. (6 loty zaliczone)
20. Lech Robert & Joanna – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 2891,31 coef. (6 loty zaliczone)
21. Malek Joachim – Oddział 0146 Pyskowice – 3041,86 coef. (6 loty zaliczone)
22. Blecharz Leszek – Oddział 0396 Chojnów – 3044,13 coef. (6 loty zaliczone)
23. Sobczyński Bronisław & Grzegorz – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 3293,91 coef. (6 loty zaliczone)
24. Lisowski-Kowalski – Oddział 0218 Góra-Wschowa – 3339,01 coef. (6 loty zaliczone)
25. Krasik Dariusz – Oddział 0350 Oława – 3403,86 coef. (6 loty zaliczone)
26. Kostrój Mateusz & Roman – Oddział 0396 Chojnów – 3455,26 coef. (6 loty zaliczone)
27. Nierobiś Artur & Andrzej – Oddział 0146 Pyskowice – 3530,87 coef. (6 loty zaliczone)
28. Kurzawski Paweł i Łukasz – Oddział 0217 Kościan – 3582,53 coef. (6 loty zaliczone)
29. Kotarski-Prawdziuk – Oddział 0146 Pyskowice – 3640,42 coef. (6 loty zaliczone)
30. Lipski Jan – Oddział 0479 Gniechowice – 4783,71 coef. (6 loty zaliczone)
31. Benedykt Jan & Dorota – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 4787,80 coef. (6 loty zaliczone)
32. Szewczyk-Libumski – Oddział 035 Bydgoszcz – 5117,73 coef. (6 loty zaliczone)
33. Jasiński Zbigniew – Oddział 0353 Trzebnica – 5625,95 coef. (6 loty zaliczone)
34. Team Suffner – Oddział 0254 Krapkowice – 2144,28 coef. (4 lot zaliczony)
35. Bula-Latacz – Oddział 0259 Moszna – 1836,20 coef. (3 lot zaliczony)
36. Ciesionik Przemysław & Michał – Oddział 0223 Łódź – 604,68 coef. (2 loty zaliczone)

Translate »