Wyniki 7 Lotu

UWAGA!!!
OTO WYNIKI LOTU 7 – „MISTRZOSTWA PASJI GOŁĘBIE 2015″

1. Szypa Zbigniew – Idczak Wojciech – Oddział 0347 Czeszów – 23,25 coef.
2. Lech Robert & Joanna – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 29,33 coef.
3. Jarnicki-Kosmala – Oddział 0459 Wrocław-Długołęka – 42,73 coef.
4. Blecharz Leszek – Oddział 0396 Chojnów – 45,31 coef.
5. Cieśla Zbigniew – Oddział 0403 Nowe Brzesko – 51,63 coef.
6. Kalicki A.- Pałucki B. – Oddział 0204 Wawrzeńczyce-Niepołomice – 65,50 coef.
7. Pawłowski Ryszard – Oddział 0329 Dzierżoniów – 86,80 coef.
8. Chęciński-Kochański – Oddział 0396 Chojnów – 87,61 coef.
9. Podkówka M.-Zajączkowski W. – Oddział 0252 Kluczbork – 93,26 coef.
10. Lisowski-Kowalski – Oddział 0218 Góra-Wschowa – 133,06 coef.
11. Stolarczyk Robert – Oddział 094 Wojcieszów – 137,08 coef.
12. Lipski Jan – Oddział 0479 Gniechowice – 154,75 coef.
13. Chrąchol W.-Piech J. – Oddział 0353 Trzebnica – 155,26 coef.
14. Struzik Stanisław & Jacek – Oddział 065 Malbork – 182,89 coef.
15. Kołodziej Marek & Maciej – Oddział 0395 Lubin – 195,93 coef.
16. Krasik Dariusz – Oddział 0350 Oława – 202,37 coef.
17. Benedykt Jan & Dorota – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 216,99 coef.
18. Wojsa Fr. – Dudarewicz M. – Oddział 0268 Zawadzkie 272,66 coef.
19. Kurzawski Paweł i Łukasz – Oddział 0217 Kościan – 355,29 coef.
20. Sobczyński Bronisław & Grzegorz – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 384,48 coef.
21. Klimek Mirosław – Oddział 0350 Oława – 384,48 coef.
22. Tetkowski – Głąb – Oddział 065 Malbork – 409,86 coef.
23. Team Suffner – Oddział 0254 Krapkowice – 144,08 coef. + 346,49 coef. = 490,57 coef.
24. Garda Stanisław – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 521,41 coef.
25. Kociuba Zbigniew – Oddział 0396 Chojnów – 531,32 coef.
26. Bula-Latacz – Oddział 0259 Moszna – 663,21 coef.
27. Cerski Sławomir – Oddział 0323 Grudziądz – 676,35 coef.
28. Cerski Mariusz – Oddział 0323 Grudziądz – 705,40 coef.
29. Jasiński Zbigniew – Oddział 0353 Trzebnica – 726,75 coef.
30. Kostrój Mateusz & Roman – Oddział 0396 Chojnów – 914,80 coef.
31. Taciak Piotr – Oddział 096 Jarocin – 1178,58 coef.
32. Kotarski-Prawdziuk – Oddział 0146 Pyskowice – 1184,95 coef.
33. Malek Joachim – Oddział 0146 Pyskowice – 1217,59 coef.
34. Szewczyk-Libumski – Oddział 035 Bydgoszcz – 1299,88 coef.
35. Nierobiś Artur & Andrzej – Oddział 0146 Pyskowice – 1362,29 coef.
36. Ciesionik Przemysław & Michał – Oddział 0223 Łódź – / coef.

UWAGA!!!
KLASYFIKACJA PO LOCIE 7 – „MISTRZOSTWA PASJI GOŁĘBIE 2015″

1. Struzik Stanisław & Jacek – Oddział 065 Malbork – 1525,60 coef. (7 loty zaliczone)
2. Kalicki A.- Pałucki B. – Oddział 0204 Wawrzeńczyce-Niepołomice – 1623,90 coef. (7 loty zaliczone)
3. Wojsa Fr. – Dudarewicz M. – Oddział 0268 Zawadzkie – 1732,99 coef. (7 loty zaliczone)
4. Jarnicki-Kosmala – Oddział 0459 Wrocław-Długołęka – 1753,19 coef. (7 loty zaliczone)
5. Stolarczyk Robert – Oddział 094 Wojcieszów – 1774,80 coef. (7 loty zaliczone)
6. Cerski Mariusz – Oddział 0323 Grudziądz – 1785,06 coef. (7 loty zaliczone)
7. Szypa Zbigniew – Idczak Wojciech – Oddział 0347 Czeszów – 1928,18 coef. (7 loty zaliczone)
8. Podkówka M.-Zajączkowski W. – Oddział 0252 Kluczbork – 2147,50 coef. (7 loty zaliczone)
9. Garda Stanisław – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 2196,47 coef. (7 loty zaliczone)
10. Cerski Sławomir – Oddział 0323 Grudziądz – 2593,32 coef. (7 loty zaliczone)
11. Pawłowski Ryszard – Oddział 0329 Dzierżoniów – 2595,02 coef. (7 loty zaliczone)
12. Klimek Mirosław – Oddział 0350 Oława – 2765,49 coef. (7 loty zaliczone)
13. Cieśla Zbigniew – Oddział 0403 Nowe Brzesko – 2784,38 coef. (7 loty zaliczone)
14. Chęciński-Kochański – Oddział 0396 Chojnów – 2823,64 coef. (7 loty zaliczone)
15. Kołodziej Marek & Maciej – Oddział 0395 Lubin – 2841,96 coef. (7 loty zaliczone)
16. Lech Robert & Joanna – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 2920,64 coef. (7 loty zaliczone)
17. Chrąchol W.-Piech J. – Oddział 0353 Trzebnica – 3017,12 coef. (7 loty zaliczone)
18. Taciak Piotr – Oddział 096 Jarocin – 3018,73 coef. (7 loty zaliczone)
19. Kociuba Zbigniew – Oddział 0396 Chojnów – 3051,57 coef. (7 loty zaliczone)
20. Tetkowski – Głąb – Oddział 065 Malbork – 3069,84 coef. (7 loty zaliczone)
21. Blecharz Leszek – Oddział 0396 Chojnów – 3089,44 coef. (7 loty zaliczone)
22. Lisowski-Kowalski – Oddział 0218 Góra-Wschowa – 3472,07 coef. (7 loty zaliczone)
23. Krasik Dariusz – Oddział 0350 Oława – 3606,23 coef. (7 loty zaliczone)
24. Sobczyński Bronisław & Grzegorz – Oddział 0250 Niemodlin 2 – 3678,39 coef. (7 loty zaliczone)
25. Kurzawski Paweł i Łukasz – Oddział 0217 Kościan – 3937,82 coef. (7 loty zaliczone)
26. Malek Joachim – Oddział 0146 Pyskowice – 4259,45 coef. (7 loty zaliczone)
27. Kostrój Mateusz & Roman – Oddział 0396 Chojnów – 4370,06 coef. (7 loty zaliczone)
28. Kotarski-Prawdziuk – Oddział 0146 Pyskowice – 4825,37 coef. (7 loty zaliczone)
29. Nierobiś Artur & Andrzej – Oddział 0146 Pyskowice – 4893,16 coef. (7 loty zaliczone)
30. Lipski Jan – Oddział 0479 Gniechowice – 4938,46 coef. (7 loty zaliczone)
31. Benedykt Jan & Dorota – Oddział 0346 Brzeg Dolny – 5004,79 coef. (7 loty zaliczone)
32. Jasiński Zbigniew – Oddział 0353 Trzebnica – 6352,70 coef. (7 loty zaliczone)
33. Szewczyk-Libumski – Oddział 035 Bydgoszcz – 6417,61 coef. (7 loty zaliczone)
34. Team Suffner – Oddział 0254 Krapkowice – 2634,85 coef. (6 lot zaliczony)
35. Bula-Latacz – Oddział 0259 Moszna – 1836,20 coef. (4 lot zaliczony)
36. Ciesionik Przemysław & Michał – Oddział 0223 Łódź – 604,68 coef. (2 loty zaliczone)

Translate »