Nowa wersja PasjaGolebie.pl!

Witamy!

Dziś chcielibyśmy Państwu zaprezentować nową wersję naszej strony, która różni się od dotychczasowej zarówno wyglądem jak i sposobem działania.

Tym krótkim wpisem chcielibyśmy zaprezentować Państwu możliwości nowej Pasji, z czasem będzie ich coraz więcej, tymczasem zapraszamy do zapoznania się z wybranymi nowościami:

  •  Responsywny wygląd czyli Pasja na komputer, tablet i smartfon

responsywna

Portal od teraz dostosowuje się do wielkości ekranu urządzenia na którym jest przeglądany, a co za tym idzie ładuje się szybciej i prezentuje się dużo lepiej !

  • Wyszukiwarka 🙂

wyszukiwarka

W prawym górnym rogu strony jaki i w menu po lewej stronie. Mamy nadzieje, że ten z pozoru banalny dodatek, ułatwi Państwu przeglądanie strony i  szybsze docieranie do poszukiwanej treści.

  • Newsletter i facebook i Tłumacz

newsletter

Newsletter – jest to przyjazna forma biuletynu dzięki której możemy informować Państwa o nowościach, konkursach, promocjach i ważnych wydarzeniach.  Gorąco zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera, a także polubienia naszego fanpage na facebooku: www.facebook.com/pasjagolebie

Na naszej stronie pojawił się również przyjazny moduł tłumaczenia, dzięki czemu zagraniczni goście mogą w łatwy sposób przetłumaczyć stronę Twojej hodowli.

  • Widzisz błędy lub masz uwagi?

Zauważyłeś błąd na stronie swojej hodowli? Masz uwagi co do działania serwisu lub chcesz podzielić się swoimi pomysłami?

Napisz w komentarzu poniżej, lub w formularzu kontaktowym tutaj, lub po prostu wyślij e-mail na adres: pasjagolebie@o2.pl

  • To nie wszystko!

Ten rok będzie dla nas bardzo pracowity, ta zmiana jest początkiem naszych dalszych działań!

Chcesz być na bieżąco? Polub nasz fanpage i zapisz się do newslettera!

 

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *